Beschrijving
Met de Rode WS-Chroma windkappen geef je je Rode VideoMic NTG een blauwe of groene kleur. Gebruik deze set in combinatie met een greenscreen of bluescreen en je kunt de microfoon eenvoudig wegtoveren met de chomakey functie van je videobewerkingsprogramma. Dit stelt je in staat om de microfoon veel dichterbij de spreker te plaatsen met een schoner, gearticuleerder geluid als gevolg. Uiteraard bieden de WS-Chroma windkappen ook uitstekende bescherming tegen wind.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | blauw, groen |
| Windkap voor | shotgun microfoon |
| Set | ja |
| Diameter binnenzijde windkap | nvt: windkap voor specifiek model |
| Microfoon accessoire geschikt voor merk | Rode |
| Materiaal windkap | schuimrubber |
| Gewicht (incl. verpakking) | 30 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 15,0 x 11,0 x 6,5 cm |
- Rode WS-Chroma
- windkappen voor VideoMic NTG
- kleuren: groen en blauw
- verwijder je VideoMic NTG microfoon eenvoudig uit beeld met de chromakey functie van je videobewerkings app
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,030 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 11 × 6,5 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Div kleuren |
Rode WS-Chroma windkappen voor VideoMic NTG
Met de Rode WS-Chroma windkappen geef je je Rode VideoMic NTG een blauwe of groene kleur. Gebruik deze set in combinatie met een greenscreen of bluescreen en je kunt de microfoon eenvoudig wegtoveren met de chomakey functie van je videobewerkingsprogramma. Dit stelt je in staat om de microfoon veel dichterbij de spreker te plaatsen met een schoner, gearticuleerder geluid als gevolg. Uiteraard bieden de WS-Chroma windkappen ook uitstekende bescherming tegen wind.
€ 27,00










