Beschrijving
De Rode RODECaster Duo is een compacte productie workstation. De twee hoogwaardige inputs zijn voorzien van Revolution preamps en Aphex effect processors. De multifunctionele faders en trigger pads maken de Rodecaster Duo ideaal voor podcasts en livestreams. je kunt ter plekke de balans bijstellen en geluidseffecten en jingles instarten. De Rodecaster Duo is helemaal ingericht op samenwerkingen. Er zitten namelijk twee koptelefoonuitgangen op en dankzij de twee usb-C poorten kun je twee computers tegelijk aansluiten.
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
|---|---|
| Aantal XLR microfooningangen | 2 |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde speakers | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 2 |
| Montagemogelijkheden recorder | anders |
| Podcast bundel | nee |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Type productie toebehoren | multimedia interface |
| Type recorder | podcast workstation |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out gebalanceerd (TRS 6.3 mm of XLR) |
| Voedingsmogelijkheden | meegeleverde adapter |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,1 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 26,0 x 25,5 x 12,0 cm |
- Rode RODECaster Duo
- audio-workstation voor podcasts
- uitstekende studiokwaliteit pre-amps
- twee usb-C aansluitingen, sluit twee computers tegelijk aan
- resolutie: 24 bit, 48 kHz
- uitgebreide effectensectie, inclusief hoogwaardige effecten van Aphex
- 6 RGB backlit programmeerbare pads
- multifunctionele programmeerbare faders
- Wifi, Bluetooth, MFi, ethernet
- opslag: microSDHC, microSDXC
- systeemeisen computer:
- macOS 10.15 of nieuwer
- Windows 10 (v1803) of nieuwer
- Windows 11
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 2,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 26 × 25,5 × 12 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Wit |
RØDE RODECaster Duo wit
De Rode RODECaster Duo is een compacte productie workstation. De twee hoogwaardige inputs zijn voorzien van Revolution preamps en Aphex effect processors. De multifunctionele faders en trigger pads maken de Rodecaster Duo ideaal voor podcasts en livestreams. je kunt ter plekke de balans bijstellen en geluidseffecten en jingles instarten. De Rodecaster Duo is helemaal ingericht op samenwerkingen. Er zitten namelijk twee koptelefoonuitgangen op en dankzij de twee usb-C poorten kun je twee computers tegelijk aansluiten.
€ 435,00






















