Beschrijving
Met het Rode Wireless Pro draadloze systeem ben je er zeker van dat je professionele audiokwaliteit krijgt. Waar je ook bent en met welk apparaat je ook opneemt. Het systeem heel eenvoudig in gebruik maar dat betekent niet dat je beperkt bent in je mogelijkheden. Via de Rode Central app heb je volledige controle over alle functies.
De Rode Wireless Pro set is een tweekanaals systeem maar zowel de ontvanger als de twee zenders hebben een ingebouwde microfoon, drie dus. Deze kun je op diverse manieren configureren. Je kunt ervoor kiezen om een van de twee zenders op het linker kanaal op te nemen en de microfoon van de ontvanger op het rechter kanaal maar je kunt ook de audio van de twee zenders samenvoegen op het linker kanaal. Zo neem je drie stemmen tegelijk op. Als je echt zeker wilt weten dat je geluid goed zit dan maak je gebruik van de interne recorders. Met 32 bit floating point opnames is het praktisch onmogelijk om je opnames te oversturen. Bovendien zitten de recorders in de zenders dus loopt je opname altijd door, zelfs als de draadloze verbinding wegvalt.
Het systeem werkt met vrijwel alle apparaten dankzij de analoge en digitale aansluitingen. Met de meegeleverde SC2 mini jack kabel sluit je de ontvanger aan op bijvoorbeeld een camera of recorder. Wil je video’s schieten met je smartphone? Geen probleem! De Wireless Pro ontvanger heeft ook een usb-C aansluiting. Met de meegeleverde verloopkabels kun je hem aansluiten op zowel nieuwe als oudere iPhones en op Android telefoons. Uiteraard kun je deze draadloze set ook vanachter een computer gebruiken via usb.
De Rode Wireless Pro set wordt met zoveel accessoires geleverd dat dit wel een aparte alinea verdient. Naast de ingebouwde microfoons kun je ook gebruik maken van de twee meegeleverde Rode Lavalier II dasspeldmicrofoons. Deze zijn een stuk kleiner dan de zenders waardoor ze minder opvallen in het beeld. Tot slot kun je de zenders en de ontvanger bewaren en opladen in de meegeleverde Charging Case. De vele accessoires hou je netjes bij elkaar in de Accessories Case.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Batterij type | accu |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd stereo (TRRS mini jack) |
| Batterijduur (ongeveer) | 7 uur |
| Kanaal | 2.4 GHz |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Type frequentieband | 2.4 GHz |
| Zendvermogen | < 10 mW |
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
| Bandbreedte | 8 MHz of minder |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | usb-C |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 2 |
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
| Gewicht (incl. verpakking) | 615 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 18,0 x 14,0 x 8,5 cm |
- Rode Wireless Pro
- tweekanaals dasspeldmicrofoon
- geschikt voor camera’s, recorders, mobiele apparaten en computers
- overstuurde opnames zijn verleden tijd dankzij 32 bit floating point resolutie
- ingebouwde tijdcode mogelijkheden voor eenvoudig synchroniseren met video
- zender en ontvangers hebben allemaal een ingebouwde omnidirectionele microfoon
- beide zenders hebben een interne recorder met 32 GB opslag
- inhoud:
- 1 x ontvanger
- 2 x zender
- 2 x Rode Lavalier II dasspeldmicrofoon
- Charge Case voor zenders en ontvanger
- Accessories Case
- 3 x Furry Windshield
- 2 x MagClip Go
- 1 x SC2 mini jack kabel
- 1 x SC21 Lightning kabel
- 1 x SC22 usb-C kabel
- 1 x SC34 micro usb kabel
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,615 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 14 × 8,5 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
| Werkt op accu/batterij | Ja |
RØDE Wireless Pro tweekanaals dasspeldmicrofoon
Met het Rode Wireless Pro draadloze systeem ben je er zeker van dat je professionele audiokwaliteit krijgt. Waar je ook bent en met welk apparaat je ook opneemt. Het systeem heel eenvoudig in gebruik maar dat betekent niet dat je beperkt bent in je mogelijkheden. Via de Rode Central app heb je volledige controle over alle functies.
€ 254,00











































