Beschrijving
We leven in een tijd waarin mensen steeds vaker zelf tv maken. Niet zoals vroeger, in de grote tv-studio’s, maar gewoon thuis, op zolder, in de tuin, op straat. Kleinschalige programma’s, debatten, columns, en dat wordt alleen maar uitgebreider. De audio- en videospullen gaan gelukkig mee met die trend, zodat alles vandaag de dag ook gewoon lekker klinkt. De Rode Wireless ME is een mooi voorbeeld van een handig product voor deze nieuwe generatie mediamakers. Het is een handig draadloos microfoonsysteem met uitstekende audiokwaliteit.
Stel: je interviewt iemand met een camera. Je wilt geen grote microfoons in beeld, dus je wilt iets kleins dat draadloos werkt. Da’s wat de Wireless ME is. Het omvat een clip-on zender met een eigen microfoon (en de mogelijkheid een lavalier aan te sluiten), en een clip-on ontvanger waarin ook een microfoon zit. Dat laatste is handig als degene die filmt (een camjo bijvoorbeeld) ook deel van het gesprek wil zijn. Nog een typisch voorbeeld is een verteller/vlogger die zelf een camera neerzet (met de Rode-ontvanger) en ergens in een kamer op een stoel gaat zitten, met de zender. Er zijn talloze toepassingen te verzinnen, de bottomline is dat dit een zeer makkelijk draadloos microfoonsysteem is, inclusief dus de ingebouwde microfoons; twee clip-on modules en je bent klaar. Velen kunnen hier gretig gebruik van maken, en daar hoef je echt geen audio-expert voor te zijn!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Batterij type | accu |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd stereo (TRS (mini) jack) |
| Batterijduur (ongeveer) | 7 uur |
| Kanaal | 2.4 GHz |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Type frequentieband | 2.4 GHz |
| Zendvermogen | < 10 mW |
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
| Bandbreedte | 8 MHz of minder |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | usb-C |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Gewicht (incl. verpakking) | 180 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 14,0 x 12,0 x 4,5 cm |
- Rode Wireless ME
- draadloos microfoonsysteem
- ingebouwde microfoons in zender en ontvanger
- reeds ‘paired’ bij het uitpakken
- “Intelligent Gain Assist”-technologie voorkomt oversturing
- zender biedt een 3.5 mm input voor een los verkrijgbare lavalier-microfoon
- zendafstand: 200 meter (line-of-sight)
- te gebruiken met camera’s, smartphones en computers (relevante kabels meegeleverd)
- het is voor de ontvanger mogelijk nog een additionele zender te ontvangen, voor 3-weg registratie
- compatible met Rode video- en audio-apps, inclusief Rode Central en Rode Capture
- ingebouwde microfoon:
- frequentierespons: 50 – 20000 Hz
- SPL: 122 dB
- gebruiksduur: 7 uur
- in de verpakking:
- zender en ontvanger
- USB-C to Lightning kabel (SC21)
- USB-C to USB-C kabel (SC22)
- 3.5mm TRS to TRS kabel (SC2)
- 3.5mm TRS to TRRS kabel (SC7)
- 2x Furry windkappen
- mapje
- gewicht per module: 32 gr
- afmetingen per module: 46 x 44 x 19 mm
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,180 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 14 × 12 × 4,5 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
| Werkt op accu/batterij | Ja |
RØDE Wireless ME draadloos microfoonsysteem
We leven in een tijd waarin mensen steeds vaker zelf tv maken. Niet zoals vroeger, in de grote tv-studio’s, maar gewoon thuis, op zolder, in de tuin, op straat. Kleinschalige programma’s, debatten, columns, en dat wordt alleen maar uitgebreider. De audio- en videospullen gaan gelukkig mee met die trend, zodat alles vandaag de dag ook gewoon lekker klinkt. De Rode Wireless ME is een mooi voorbeeld van een handig product voor deze nieuwe generatie mediamakers. Het is een handig draadloos microfoonsysteem met uitstekende audiokwaliteit.
€ 149,00




























