Beschrijving
Youtubers, tiktokkers en andere influencers opgelet! De geluidskwaliteit van jouw content maakt een enorme sprong voorwaarts met het Wireless Micro draadloze microfoonsysteem van Rode. Deze draadloze set is speciaal ontworpen voor smartphones. De USB-C ontvanger klik je namelijk direct in je telefoon zodat je geen losse apparaten rond hebt slingeren. Er worden twee zendertjes meegeleverd die beide een ingebouwde microfoon hebben. Voor onwetende kijkers zouden deze transmitters door kunnen gaan voor een hippe broche.
De omnidirectionele microfoon in de zendertjes pikt al het geluid op, tot in de kleinste details. Goede microfoonplaatsing is essentieel. gelukkig biedt de Wireless Micro set meerdere opties om de zenders aan je kleding te bevestigen. Zo hebben ze een multifunctionele knijper, maar als je geen kraag of revers in de buurt hebt kun je ook gebruikmaken van de meegeleverde magneetjes. Als je in de buitenlucht opnames gaat maken raden we aan om gebruik te maken van de inbegrepen windkappen, deze zorgen voor optimale bescherming tegen wind. Bewaar je set in de charging case. Zoals de naam al doet vermoeden kun je de set hier ook meteen in opladen.
| Aantal kanalen draadloos systeem | 2 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
| Bandbreedte | 8 MHz of minder |
| Batterij type | accu |
| Batterijduur (ongeveer) | 7 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | usb-C |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Kanaal | 2.4 GHz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Type analoge audio uitgang(en) | niet van toepassing |
| Type frequentieband | 2.4 GHz |
| Type vlog accessoire | microfoon |
| Zendvermogen | < 10 mW |
| Gewicht (incl. verpakking) | 240 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 15,0 x 11,0 x 5,5 cm |
- Rode Wireless Micro USB-C
- tweekanaals draadloze dasspeld microfoon
- kleur: blauw
- ontworpen voor smartphones
- inhoud:
- 2x zender
- 1x ontvanger met USB-C aansluiting
- 1x charging case
- 1x SC22 USB-C naar USB-C kabel
- 2x windkap
- 2x magnetische bevestiging
- afmetingen:
- zenders: 40 x 20 x 17 mm
- ontvanger: 44 x 24 x9 mm
- gewicht:
- zenders: 12 gr
- ontvanger: 6 gr
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Te zien in onze showroom in Bergschenhoek
Extra informatie
| Gewicht | 0,240 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 11 × 5,5 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Blauw |
| Draadloos | Ja |
| Uit te testen in winkel | Bergschenhoek |
RØDE Wireless Micro USB-C Blue draadloze dasspeld microfoon
Youtubers, tiktokkers en andere influencers opgelet! De geluidskwaliteit van jouw content maakt een enorme sprong voorwaarts met het Wireless Micro draadloze microfoonsysteem van Rode. Deze draadloze set is speciaal ontworpen voor smartphones. De USB-C ontvanger klik je namelijk direct in je telefoon zodat je geen losse apparaten rond hebt slingeren. Er worden twee zendertjes meegeleverd die beide een ingebouwde microfoon hebben. Voor onwetende kijkers zouden deze transmitters door kunnen gaan voor een hippe broche.
€ 99,00






















