Beschrijving
Met de Rode SC27 USB-C kabel leveren je apparaten topsnelheden. Met 5 GB per seconde en 60W stroom doorvoer is dit de ideale kabel voor audio interfaces, harde schijven en SSD’s. Verkrijgbaar in diverse kleuren.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 2.00 m |
| Type data connector | USB-C |
| Gewicht (incl. verpakking) | 85 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 20,5 x 17,0 x 3,0 cm |
- Rode SC27
- USB-C naar USB-C kabel
- lengte: 2 meter
- kleur: groen
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,085 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 17 × 3 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Groen |









