Beschrijving
De Rode SC22 is een USB-C kabel van 30 cm lang. Deze kabel is onder andere geschikt om USB microfoons met een USB-C connector aan te sluiten op je computer of smartphone.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 0.30 m |
| Type data connector | USB-C |
| Gewicht (incl. verpakking) | 16 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 8,0 x 5,5 x 3,0 cm |
- Rode SC22
- USB-C
- lengte: 30 cm
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,016 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 8 × 5,5 × 3 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Rood |








