Beschrijving
De Rode Micro Boompole is een superhandige microfoonhengel gemaakt voor locatie-opnames. Deze hengel is uitgebalanceerd en is gemaakt van eersteklas, lichtgewicht aluminium. Daardoor is de hengel gemakkelijke te hanteren. Wanneer de hengel is ingeschoven is deze 84 centimeter lang. Als de hengel is uitgeschoven heeft hij een maximale lengte van maar liefst twee meter.
Op de Rode Micro Boompole kunt u gemakkelijk uw microfoon bevestigen. Doordat de hengel in verschillende standen is uit te schuiven kunt u eenvoudig bij de geluidsbron komen. Wisselen van positie is een fluitje van een cent met de Rode Micro Boompole. Uw opnames zullen een ongekend ‘hoge’ kwaliteit hebben!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Maximale lengte boompole | 200 – 249 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 900 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 103,5 x 17,0 x 5,0 cm |
- Rode Mirco Boompole
- gewicht: 396 gr
- 3-delig
- schroefdraad: 3/8 inch
- afmetingen ingeschoven: 840 x 40 x 40 mm
- afmetingen uitgeschoven: 2063 x 40 x 40 mm
- kleur: zwart
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,900 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 103 × 17 × 5 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zwart |
Rode Micro Boompole zwart
De Rode Micro Boompole is een superhandige microfoonhengel gemaakt voor locatie-opnames. Deze hengel is uitgebalanceerd en is gemaakt van eersteklas, lichtgewicht aluminium. Daardoor is de hengel gemakkelijke te hanteren. Wanneer de hengel is ingeschoven is deze 84 centimeter lang. Als de hengel is uitgeschoven heeft hij een maximale lengte van maar liefst twee meter.
€ 48,00










