Beschrijving
Met de Rode DC-USB1 beschik je over een optionele stroomkabel waarmee je de RODECaster Pro op een USB-ouput kan aansluiten om de mixer zo van stroom te voorzien! Zo geniet je van een volledig mobiele mix-ervaring. Voor extra veiligheid is er een vergrendelingsconnector aangebracht die voorkomt dat de stroomkabel onverwachts uit de RODECaster Pro schiet. Het gebruik van deze Rode DC-USB1 kabel vereist een USB-output met een stroomsterkte van minimaal 2.4 A. Let er wel op dat de DC-USB1 niet bedoelt is voor gebruik met PC’s of laptops, maar met Power Banks met USB Power Delivery-compatibiliteit.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | niet gespecificeerd |
| Type data connector | USB-A |
| Type stroomconnector female | niet van toepassing |
| Type stroomconnector male | niet van toepassing |
| Gewicht (incl. verpakking) | 100 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 15,0 x 10,0 x 10,0 cm |
- Rode DC-USB1 USB – 12V
- stroomkabel voor RODECaster Pro
- stroomvereisten:
- USB: 5 V/2.4 A
- DC: 12 V/1 A
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,100 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 10 × 10 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zwart |
Rode DC-USB1 USB – 12V stroomkabel voor RODECaster Pro
Met de Rode DC-USB1 beschik je over een optionele stroomkabel waarmee je de RODECaster Pro op een USB-ouput kan aansluiten om de mixer zo van stroom te voorzien! Zo geniet je van een volledig mobiele mix-ervaring. Voor extra veiligheid is er een vergrendelingsconnector aangebracht die voorkomt dat de stroomkabel onverwachts uit de RODECaster Pro schiet. Het gebruik van deze Rode DC-USB1 kabel vereist een USB-output met een stroomsterkte van minimaal 2.4 A. Let er wel op dat de DC-USB1 niet bedoelt is voor gebruik met PC’s of laptops, maar met Power Banks met USB Power Delivery-compatibiliteit.
€ 24,20










