Beschrijving
De handige Rode Boompole kabel clips passen op alle boompoles van Rode. De clips zijn zo vormgegeven dat ze makkelijk te bevestigen zijn aan de boompoles. Door het gebruik van deze clips bevestigt u snel de microfoon kabel, waardoor deze niet alle kanten op kan zwaaien. De kabel clips worden geleverd per 5 stuks.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type statief-accessoire | kabelbinder/kabel clip |
| Schroefdraadgrootte | niet van toepassing |
| Gewicht (incl. verpakking) | 100 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 13,0 x 7,5 x 1,0 cm |
- boompole clips
- geschikt voor Rode Boompole, Mini boompole en Micro boompole
- set van 5 stuks
- kleur: zwart
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,100 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 13 × 7,5 × 1 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zwart |
Rode Boompole clips (set van 5)
De handige Rode Boompole kabel clips passen op alle boompoles van Rode. De clips zijn zo vormgegeven dat ze makkelijk te bevestigen zijn aan de boompoles. Door het gebruik van deze clips bevestigt u snel de microfoon kabel, waardoor deze niet alle kanten op kan zwaaien. De kabel clips worden geleverd per 5 stuks.
€ 16,90










