Beschrijving
Ook een vlaggenschip als de Reloop MIXON 4 moet op zijn tijd worden afgedekt om hem zo beter te onderhouden. De specialist daarin is natuurlijk Decksaver met deze perfect aansluitende stofkap. Dankzij het reliëf worden lege plekken opgevuld waar anders knoppen zitten. Zo blijft je DJ controller beschermd tegen elementen die je er liever niet op of in ziet lopen. Denk aan vuil, stof, vloeistoffen, krassen en stoten. En als je je gear aan het opzetten bent, kun je de kap gewoon laten zitten aangezien de achterzijde vrij is. Iemand die jouw controller komt bekijken kan dat dankzij de doorzichtige smokey afwerking gewoon doen, maar jij en je lieveling blijven beschermd tegen zijn iets te schuin gehouden glas bier.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Reloop MIXON 4 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | DJ/studio-controller |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 957 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 66,0 x 38,0 x 4,0 cm |
- stevige cover voor Reloop MIXON 4 4-kanaals DJ controller
- beschermt tegen (vloei)stoffen en ander vuil
- materiaal: polycarbonaat
- smokey finish
- zeer solide en flexibel
- transparant, slank ontwerp
- nauwsluitende pasvorm
- gewicht: 1.16 kg
- afmetingen: 370 x 660 x 35 mm (LxBxH)
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,957 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 66 × 38 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Reloop MIXON 4 stofkap by Decksaver
Ook een vlaggenschip als de Reloop MIXON 4 moet op zijn tijd worden afgedekt om hem zo beter te onderhouden. De specialist daarin is natuurlijk Decksaver met deze perfect aansluitende stofkap. Dankzij het reliëf worden lege plekken opgevuld waar anders knoppen zitten. Zo blijft je DJ controller beschermd tegen elementen die je er liever niet op of in ziet lopen. Denk aan vuil, stof, vloeistoffen, krassen en stoten. En als je je gear aan het opzetten bent, kun je de kap gewoon laten zitten aangezien de achterzijde vrij is. Iemand die jouw controller komt bekijken kan dat dankzij de doorzichtige smokey afwerking gewoon doen, maar jij en je lieveling blijven beschermd tegen zijn iets te schuin gehouden glas bier.
€ 57,00









