Beschrijving
De 4-Play van Radial is speciaal ontworpen voor multi-instrumentalisten. Deze zogeheten Multi-Output DI Box maakt het mogelijk om tijdens optredens geruisloos te wisselen tussen vier instrumenten, die elk hun eigen kanaal met eigen instellingen hebben op de PA. Het werkt als volgt: je dempt het signaal van (bijvoorbeeld) je gitaar middels de mute-voetschakelaar. Nu kun je je instrument geruisloos uitpluggen en (bijvoorbeeld) je mandoline inpluggen. Met de output-voetschakelaar kies je vervolgens een andere uitgang van de 4-Play. Nu zet je de mute weer uit en je kunt vrolijk beginnen aan het volgende nummer. De mute en de vier kanalen zijn elk voorzien van een heldere LED, dus je ziet altijd wat je aan het doen bent.
Elk van de vier kanalen heeft een eigen gebalanceerde uitgang met 3p-XLR connector. Daarbij is elk kanaal uitgerust met een ground lift, om eventuele brom en ruis te kunnen verwijderen uit je geluid. De mute-functie is voorzien van een uitgang. Hier kun je een stemapparaat aanhangen, maar bijvoorbeeld ook een versterker. Bij deze mute-output kun je middels een 3-standenschakelaar ook nog eens kiezen hoe je wilt dat de output reageert op de mute-stand. Nooit meer gedoe met kabels en nooit meer ruzie met de geluidsman, dankzij de Radial 4-Play Multi-Output DI Box!
| Actief of passief | actief |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Configuratie splitter / router | A/B/C/D |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Functies gitaar preamp | DI, ground lift |
| LED-indicatie | ja |
| Mini pedaal | nee |
| True bypass | niet van toepassing |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type splitter / router | niet van toepassing |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 9V |
| Gewicht (incl. verpakking) | 976 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 17,0 x 14,5 x 7,0 cm |
- Radial 4-Play Multi-Output DI Box
- direct box met vier uitgangen voor multi-instrumentalisten
- materiaal: 14-gauge staal
- voetschakelaars: select, mute
- 3 schakelbare mute-functies
- voorzien van heldere LEDS
- connectoren:
- input (6.3 mm jack)
- tuner (6.3 mm jack)
- out-1 (3p-XLR)
- out-2 (3p-XLR)
- out-3 (3p-XLR)
- out-4 (3p-XLR)
- voeding: 9V-adapter (niet meegeleverd)
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,976 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 14,5 × 7 cm |
| Audio Merk | RADIAL |
| Kleur | Blauw |
Radial 4-Play Multi-Output DI Box
De 4-Play van Radial is speciaal ontworpen voor multi-instrumentalisten. Deze zogeheten Multi-Output DI Box maakt het mogelijk om tijdens optredens geruisloos te wisselen tussen vier instrumenten, die elk hun eigen kanaal met eigen instellingen hebben op de PA. Het werkt als volgt: je dempt het signaal van (bijvoorbeeld) je gitaar middels de mute-voetschakelaar. Nu kun je je instrument geruisloos uitpluggen en (bijvoorbeeld) je mandoline inpluggen. Met de output-voetschakelaar kies je vervolgens een andere uitgang van de 4-Play. Nu zet je de mute weer uit en je kunt vrolijk beginnen aan het volgende nummer. De mute en de vier kanalen zijn elk voorzien van een heldere LED, dus je ziet altijd wat je aan het doen bent.
€ 398,00













