Beschrijving
De Radial DiNET DAN-TX2 is een 2-kanaals Dante netwerkzender, oftewel een analoog naar digitaal ‘omzetter’ waarmee je elke bron op lijnniveau kunt aansluiten, zowel op een Dante- of AES67-compatibel netwerk. Met de DAN-TX2 zet analoge audio om naar digitaal tot 24 bit en 96 kHz, en je signalen ‘handelen’ tot en met +24 dBu. Als analoge inputs heb je de beschikking over 2 XLR-jack combi-aansluitingen en een RCA ingang (AUX-in). Daarnaast is er zelfs nog een 3.5 mm jack ingang op de voorkant om bijvoorbeeld je smartphone te verbinden. Met de trim draaiknoppen en de pad-schakelaars kun je de stereobronnen goed regelen. Wordt geleverd met adapter, maar is ook te gebruiken met ‘Power over Ethernet’ (PoE).
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal kanalen | 2 |
| Type DI-box | actief |
| Energiebron | netstroom |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (RCA/tulp), line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | niet van toepassing |
| Splitter | nee |
| Ground-lift functie | nee |
| PAD-schakelaar | ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 30,4 x 12,7 x 6,7 cm |
- Radial DiNET DAN-TX2
- Dante netwerkzender
- type audioschakeling: hoge stroomsterkte en actieve invoer
- aantal kanalen: 2
- frequentiebereik: 20Hz-20kHz
- dynamisch bereik:> 103dB
- totale harmonische vervorming: 0,008% @ -6dBfs
- intermodulatie vervorming: 0,0017% -10dBfs
- invoerimpedantie: 40 kOhm (gebalanceerd); 20 kOhm (ongebalanceerd)
- equivalente invoerruis: -98dB
- ruis: 44,1 kHz, 48 kHz, 88,2 kHz en 96 kHz
- maximale invoer: + 28dBu
- ingangsconnectoren: 2x XLR / TRS combo, 3,5 mm TRS, 2x RCA
- uitgangsconnectoren: RJ45-ethernet met vergrendelings-etherCON
- constructie: 14-gauge staal
- afwerking: Duurzame poedercoating
- afmetingen: 121 x 6 x 147 mm
- vermogen: 15VDC 400mA (inbegrepen) of PoE
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30,4 × 12,7 × 6,7 cm |
| Audio Merk | RADIAL |
| Kleur | Blauw |
Radial DiNET DAN-TX2 2-kanaals Dante netwerkzender
De Radial DiNET DAN-TX2 is een 2-kanaals Dante netwerkzender, oftewel een analoog naar digitaal ‘omzetter’ waarmee je elke bron op lijnniveau kunt aansluiten, zowel op een Dante- of AES67-compatibel netwerk. Met de DAN-TX2 zet analoge audio om naar digitaal tot 24 bit en 96 kHz, en je signalen ‘handelen’ tot en met +24 dBu. Als analoge inputs heb je de beschikking over 2 XLR-jack combi-aansluitingen en een RCA ingang (AUX-in). Daarnaast is er zelfs nog een 3.5 mm jack ingang op de voorkant om bijvoorbeeld je smartphone te verbinden. Met de trim draaiknoppen en de pad-schakelaars kun je de stereobronnen goed regelen. Wordt geleverd met adapter, maar is ook te gebruiken met ‘Power over Ethernet’ (PoE).
€ 655,00














