Beschrijving
Met de Peavey VSX 48e luidspreker management processor kun je vele kanten op. Dit 24-Bit/96 kHz systeem is uitgerust met vier ingangen en acht uitgangen. Om kwaliteitsverlies te voorkomen zijn de in- en uitgangen allemaal voorzien van XLR-verbindingen. Voor het bewerken van de signalen heb je een reeks tools tot je beschikking. Zo kun je denken aan equalizers, crossovers en limiters en ben je tevens ervan verzekerd dat overbelasting geen schijn van kans maakt. Aangezien de VSX 48e een complexe machine is, heeft Peavey ervoor gezorgd dat bediening soepeltjes moet verlopen en daarom is er een programma voor de PC beschikbaar in de vorm een VSX-editor. De verbinding wordt tot stand gebracht middels USB of ethernet en eenmaal verbonden kun je alle parameters bereiken, instellen, opslaan en weer inladen.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal ingangen speaker processor | 4 |
| Aantal uitgangen speaker processor | 8 |
| Delay mogelijkheid | ja |
| Aansturing via PC | ja |
| Aansturing via app | niet gespecificeerd |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 53,5 x 34,0 x 11,0 cm |
- Peavey VSX 48e
- luidspreker processor
- aantal ingangen: 4
- aantal uitgangen: 8
- per uitgang: 9 bands PEQ, gain, compressor/limiter, polarity, delay (680 mS), mute, crossover/band-pass filters
- frequentierespons: 20 Hz tot 20 kHz
- type bewerking: equalizer, crossover, limiter, beveiliging
- AD/DA converters: 24-Bit/96 kHz
- EQ filter types: PEQ, Low-Shelf, Hi-Shelf, Low-Pass, High-Pass, All-Pass1 en All-Pass2
- signaalgenerator: sine, white noise, pink noise
- LED-meter: ja, 5-segments
- USB-aansluiting: ja
- ethernet: ja
- kleur: zwart
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 3,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 34 × 11 cm |
| Audio Merk | Peavy |
| Kleur | Zwart |
Peavey VSX 48e luidspreker processor
Met de Peavey VSX 48e luidspreker management processor kun je vele kanten op. Dit 24-Bit/96 kHz systeem is uitgerust met vier ingangen en acht uitgangen. Om kwaliteitsverlies te voorkomen zijn de in- en uitgangen allemaal voorzien van XLR-verbindingen. Voor het bewerken van de signalen heb je een reeks tools tot je beschikking. Zo kun je denken aan equalizers, crossovers en limiters en ben je tevens ervan verzekerd dat overbelasting geen schijn van kans maakt. Aangezien de VSX 48e een complexe machine is, heeft Peavey ervoor gezorgd dat bediening soepeltjes moet verlopen en daarom is er een programma voor de PC beschikbaar in de vorm een VSX-editor. De verbinding wordt tot stand gebracht middels USB of ethernet en eenmaal verbonden kun je alle parameters bereiken, instellen, opslaan en weer inladen.
€ 575,00


















