Beschrijving
Een luidspreker processor die het zware werk goed aan kan is de Peavey VSX 26e. We hebben het hier over een 24-Bit/96 kHz systeem voorzien van twee ingangen en zes uitgangen. De in- en uitgangen zijn allemaal gebalanceerd en van het type XLR. Om het gebruiksgemak tegemoet te komen is de VSX middels de PC te bedienen door gebruik te maken van het VSX editor-programma. In dit geval wordt de verbinding tot stand gebracht middels een ethernet-connectie of USB. De binnenkomende signalen kun je naar hartenlust bewerken en instellen om zo tot bijvoorbeeld een ideaal crossover punt te komen of je favoriete klankkleur. Daarvoor heb je tools zoals equalizers, crossovers en limiters ter beschikking. Uiteraard is de overbelasting te monitoren dus ook met dat belangrijk aspect zit het goed.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal ingangen speaker processor | 2 |
| Aantal uitgangen speaker processor | 6 |
| Delay mogelijkheid | ja |
| Aansturing via PC | ja |
| Aansturing via app | niet gespecificeerd |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 53,0 x 33,5 x 11,0 cm |
- Peavey VSX 26e
- luidspreker processor
- aantal ingangen: 2
- aantal uitgangen: 6
- per uitgang: 9 bands PEQ, gain, compressor/limiter, polarity, delay (680 mS), mute, crossover/band-pass filters
- frequentierespons: 20 Hz tot 20 kHz
- type bewerking: equalizer, crossover, limiter, beveiliging
- AD/DA converters: 24-Bit/96 kHz
- EQ filter types: PEQ, Low-Shelf, Hi-Shelf, Low-Pass, High-Pass, All-Pass1 en All-Pass2
- signaalgenerator: sine, white noise, pink noise
- LED-meter: ja, 5-segments
- USB-aansluiting: ja
- ethernet: ja
- kleur: zwart
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 3,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 33,5 × 11 cm |
| Audio Merk | Peavy |
| Kleur | Zwart |
Peavey VSX 26e luidspreker processor
Een luidspreker processor die het zware werk goed aan kan is de Peavey VSX 26e. We hebben het hier over een 24-Bit/96 kHz systeem voorzien van twee ingangen en zes uitgangen. De in- en uitgangen zijn allemaal gebalanceerd en van het type XLR. Om het gebruiksgemak tegemoet te komen is de VSX middels de PC te bedienen door gebruik te maken van het VSX editor-programma. In dit geval wordt de verbinding tot stand gebracht middels een ethernet-connectie of USB. De binnenkomende signalen kun je naar hartenlust bewerken en instellen om zo tot bijvoorbeeld een ideaal crossover punt te komen of je favoriete klankkleur. Daarvoor heb je tools zoals equalizers, crossovers en limiters ter beschikking. Uiteraard is de overbelasting te monitoren dus ook met dat belangrijk aspect zit het goed.
€ 449,00


















