Beschrijving
De Peavy Rage 158 is een 2-kanaals, 15 Watt gitaarversterker. Een compacte versterker, met twee compleet verschillende stemmen, namelijk Modern en Vitage. De Modern-functie voorziet u van een warm, standaard gitaargeluid, terwijl de Vintage-optie helderheid toevoegt aan de toon en op die manier klassieke gitaarversterkers weet te imiteren. De versterker is voorzien van pre en post gain knoppen, een 3-bands equalizer, een hoofdtelefoonuitgang en een tape- of CD-ingang. Dit maakt deze versterker uitermate geschikt voor zowel jammen als solo oefenen.
Het door Peavy gepatenteerden TransTube-systeem zit ook in deze Rage 158. Deze versterker is een transistorversterker, maar dankzij het TransTube-systeem kunt u toch genieten van de heerlijke warmte van een echte buizenversterker. De Rage 158 maakt hierdoor rauwe en pure gitaartonen, met een brede dynamiek. Het geluid komt uit een acht inch Blue Marvel driver en u kunt daarnast ook kiezen tussen een clean- en lead-kanaal.
| Aansluitingen | Aux-in, Hoofdtelefoon, Line-out |
|---|---|
| Aantal kanalen | 2 |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Amp-modeling | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Effects loop | nee |
| Gewicht | 5 – 9.9 kg |
| Ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | geen |
| Kleur | zwart |
| Luidsprekerdiameter | 8 inch |
| Power attenuator | nee |
| Type versterker | transistor |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| Vermogen in Watt | 11 – 15 Watt |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 7,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 45,0 x 41,5 x 28,5 cm |
- gitaarversterker-combo
- uit: TransTube Series
- emuleert geluid van buizenversterker
- 2-kanaals (clean, lead)
- luidspreker: 8″ Blue Marvel
- 3-bands toonregeling
- aux-ingang / direct out (6.3 mm stereo jack)
- modern/vintage-schakelaar
- hoofdtelefoon-uitgang
- vermogen: 15 W
- afmetingen: 390 x 416 x 260 mm
- gewicht: 6.123 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 7,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 41,5 × 28,5 cm |
| Audio Merk | Peavey |
| Kleur | Zwart |
| Muziekinstrument Soort | Gitaarversterker |
Peavey TransTube Rage 158 1×8 inch 15W gitaarversterker combo
De Peavy Rage 158 is een 2-kanaals, 15 Watt gitaarversterker. Een compacte versterker, met twee compleet verschillende stemmen, namelijk Modern en Vitage. De Modern-functie voorziet u van een warm, standaard gitaargeluid, terwijl de Vintage-optie helderheid toevoegt aan de toon en op die manier klassieke gitaarversterkers weet te imiteren. De versterker is voorzien van pre en post gain knoppen, een 3-bands equalizer, een hoofdtelefoonuitgang en een tape- of CD-ingang. Dit maakt deze versterker uitermate geschikt voor zowel jammen als solo oefenen.
€ 149,00












