Beschrijving
De Peavey Rage 258 is een gitaarversterkercombo die dankzij de TransTube-techonologie klinkt als een buizenversterker, maar dan zonder de nadelen van echte buizenversterkers. Zo heeft deze compacte versterker een vermogen van wel 25 watt, ondanks zijn lage gewicht van amper 8 kilo. Met een Clean en een Lead-kanaal, driebands EQ en de mogelijkheid om te schakelen tussen een modern en een vintage geluid, zijn de mogelijkheden om je geluid aan te passen bijna eindeloos! Door de Aux-input is het makkelijk om mee te spelen met backing tracks en dankzij een hoofdtelefoonaansluiting kan je tot in de late uurtjes door blijven oefenen. Zowel om te oefenen als op kleinere podia een uitstekende versterker dus.
| Aansluitingen | Aux-in, Hoofdtelefoon |
|---|---|
| Aantal kanalen | 2 |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Amp-modeling | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Effects loop | nee |
| Gewicht | 5 – 9.9 kg |
| Ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | geen |
| Kleur | zwart |
| Luidsprekerdiameter | 8 inch |
| Power attenuator | nee |
| Type versterker | transistor |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| Vermogen in Watt | 21 – 30 Watt |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 9,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 48,0 x 41,0 x 28,0 cm |
- Peavey Rage 258 25W gitaarversterker
- met TransTube buizen-emulatie technologie
- 8” Blue Marvel speaker
- Clean en Lead kanaal
- hoofdtelefoonuitgang
- 3-bands EQ
- afmetingen: 45 x 25 x 38 cm
- gewicht: 8 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 48 × 41 × 28 cm |
| Audio Merk | Peavey |
| Kleur | Zwart |
| Muziekinstrument Soort | Gitaarversterker |
Peavey Rage 258 25W TransTube gitaarversterker
De Peavey Rage 258 is een gitaarversterkercombo die dankzij de TransTube-techonologie klinkt als een buizenversterker, maar dan zonder de nadelen van echte buizenversterkers. Zo heeft deze compacte versterker een vermogen van wel 25 watt, ondanks zijn lage gewicht van amper 8 kilo. Met een Clean en een Lead-kanaal, driebands EQ en de mogelijkheid om te schakelen tussen een modern en een vintage geluid, zijn de mogelijkheden om je geluid aan te passen bijna eindeloos! Door de Aux-input is het makkelijk om mee te spelen met backing tracks en dankzij een hoofdtelefoonaansluiting kan je tot in de late uurtjes door blijven oefenen. Zowel om te oefenen als op kleinere podia een uitstekende versterker dus.
€ 178,00









