Beschrijving
Binnen de KB-series van Peavey vormt de KB 5 de grootste keyboard versterker. Wat dit model apart zet van de rest is, dat er sprake is van een stereo mixer met vijf kanalen en een vermogen van 150 watt verdeelt over twee speakers van 10 inch. Wat betreft kanalen één tot en met vier, deze kun je op verschillende manieren inzetten. Zo is het bijvoorbeeld niet alleen mogelijk om een keyboard of synthesizer aan te sluiten, ook een gitaar, een drummachine of een microfoon zijn mogelijk. Kanaal vijf dient voor monitoring-doeleinden waardoor deze dus inzetbaar is als clicktrack zonder dat het geheel op de line out wordt geplaatst.
Los van het monitoring-kanaal beschikken de overige kanalen over EQ-regeling om het geluid verder te perfectioneren. Verder is het mogelijk om effecten in te zetten middels gebruikmaking van de stereo effects loop. En om brom te elimineren heb je een ground lift-schakelaar ter beschikking. Als het om het in bedwang houden van oversturing gaat, is er DDT-compressie aanwezig, dus ook daar hoef je je geen zorgen over te maken. Wil je voor een nog vollere sound gaan, het is altijd mogelijk om het systeem uit te breiden middels een extra speaker. De KB 5 is uitgerust met een koptelefoonuitgang en uiteraard is het ook mogelijk het geheel door te sturen naar een PA-systeem middels de gebalanceerde stereo-uitgang.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Vermogen in Watt | 101 – 150 Watt |
| Aantal luidsprekers | 3 |
| Luidsprekerdiameter | 10 inch |
| Stereo-versterker | ja |
| Ingebouwde effecten | geen |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Hoofdtelefoon, Line-out |
| Gewicht | 40 – 44.9 kg |
| Gewicht (incl. verpakking) | 43,5 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 72,0 x 71,5 x 55,0 cm |
- Peavey KB 5
- keyboard versterker
- vermogen: 150 Watt RMS, 8 Ohm
- vermogen extra speaker: 200 Watt RMS, 4 Ohm
- DDT-compressie: ja
- ground lift: ja
- speaker: 10 inch, 2x
- aantal kanalen: 5
- kanaal 1,2&3 : 6.35 mm stereo jack-ingang, 2-bands EQ
- kanaal 4: mono XLR- en stereo 6.35 mm jack-ingang, 3-bands EQ
- kanaal 5: monitor input, 6.35 mm jack-ingang
- koptelefoonuitgang: ja
- fx-loop: ja
- kleur: zwart
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 43,9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 72 × 71,5 × 55 cm |
| Audio Merk | Peavey |
| Kleur | Zwart |
| Muziekinstrument Soort | keyboardversterker |
Peavey KB 5 keyboard versterker
Binnen de KB-series van Peavey vormt de KB 5 de grootste keyboard versterker. Wat dit model apart zet van de rest is, dat er sprake is van een stereo mixer met vijf kanalen en een vermogen van 150 watt verdeelt over twee speakers van 10 inch. Wat betreft kanalen één tot en met vier, deze kun je op verschillende manieren inzetten. Zo is het bijvoorbeeld niet alleen mogelijk om een keyboard of synthesizer aan te sluiten, ook een gitaar, een drummachine of een microfoon zijn mogelijk. Kanaal vijf dient voor monitoring-doeleinden waardoor deze dus inzetbaar is als clicktrack zonder dat het geheel op de line out wordt geplaatst.
€ 725,00



















