Beschrijving
De KB 2 van Peavey maakt gebruik van een ingebouwde 10 inch luidspreker om het geluid van jouw keyboard of een ander apparaat te versterken! Dit model heeft vier kanalen met elk een 6.35 mm jack input. Bediening kan met draaiknoppen zoals low en high EQ (verschilt per kanaal) om het geluid te optimaliseren. Verder heeft het apparaat een gebalanceerde XLR output voor mixers en andere apparaten, 6.35 mm send en return jacks en een stereo headphone jack! Een keyboardversterker als deze is niet bedoeld om te touren, maar hij is zeker wel geschikt voor kleine optredens, bandrepetities en nog veel meer!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Vermogen in Watt | 31 – 50 Watt |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Luidsprekerdiameter | 10 inch |
| Stereo-versterker | nee |
| Ingebouwde effecten | geen |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Hoofdtelefoon, Line-out |
| Gewicht | 15 – 19.9 kg |
| Gewicht (incl. verpakking) | 17,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 57,0 x 53,5 x 43,0 cm |
- Peavey KB 2 keyboardversterker
- luidsprekers: 1x 10 inch
- kanalen: 4 (6.35 mm inputs)
- headphone output (alleen stereo)
- RMS vermogen: 40W
- vermogen:
- tweeter: 12W
- woofer: 45W
- gewicht: 15.5 kg
- afmetingen (in verpakking): 57 x 54 x 43 cm
- meegeleverde accessoires: stroomkabel
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 17,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 57 × 53,5 × 43 cm |
| Audio Merk | Peavey |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Muziekinstrument Soort | keyboardversterker |
Peavey KB 2 keyboardversterker 1×10 inch 45W
De KB 2 van Peavey maakt gebruik van een ingebouwde 10 inch luidspreker om het geluid van jouw keyboard of een ander apparaat te versterken! Dit model heeft vier kanalen met elk een 6.35 mm jack input. Bediening kan met draaiknoppen zoals low en high EQ (verschilt per kanaal) om het geluid te optimaliseren. Verder heeft het apparaat een gebalanceerde XLR output voor mixers en andere apparaten, 6.35 mm send en return jacks en een stereo headphone jack! Een keyboardversterker als deze is niet bedoeld om te touren, maar hij is zeker wel geschikt voor kleine optredens, bandrepetities en nog veel meer!
€ 351,00















