Beschrijving
Om uw luidsprekers aan te sturen heeft u een versterker nodig. Deze vermogensapparaten maken van uw lijnsignaal een signaal dat geschikt is om uw luidsprekers aan te sturen. Soms kan dit een vermogen van wel enkele kilo-Watts zijn! Peavey brengt met deze IPR2 3000 een versterker uit die dit vermogen ook weet te bereiken. Het piekvermogen ligt op 2x 1750 Watt op 2 Ohm terwijl de behuizing met 2U niet groot te noemen is.
Een moderne versterker is vaak uitgerust met een aantal handige features om zijn vermogen zo goed mogelijk te benutten. Dat is ook het geval met deze IPR2 3000. Een DDT-circuit controleert het binnenkomende signaal op distortion en past het geluidsniveau hierop aan. Hierdoor is uw installatie beveiligd tegen pieken en blijft het geluid vrij van distortion. Bovendien is er ook een cross-over ingebouwd waardoor het mogelijk is om zonder een luidsprekermanagement-systeem een grote installatie aan te sturen.
Om het gewicht van de versterker zo laag mogelijk te kunnen houden is deze voorsterker voorzien van een schakelende voeding. Hierdoor zijn logge en grote transformatoren overbodig en wordt het stroomverbruik aanzienlijk teruggedrongen. Bovendien is hierdoor uit een 2U hoge behuizing 2x 1750 Watt te halen en dat met een gewicht van slechts 5.62 kg!
| 19 inch-rackformaat | 2 U |
|---|---|
| 2 Ohm compatible | ja |
| Aantal kanalen versterker | 2 |
| Audio doorlus-uitgang | nee |
| Bridge-modus | niet gespecificeerd |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingangsconnector | jack (6.3 mm) + XLR |
| Ingebouwd filter | HPF, LPF |
| Ingebouwde beveiligingen | overbelasting, peak limiter, clip-indicator |
| Ingebouwde DSP processor | nee |
| Koeling | niet gespecificeerd |
| RMS-vermogen (4 ohm) per kanaal | 800 – 899 Watt |
| RMS-vermogen (8 ohm) per kanaal | 400 – 449 Watt |
| Versterkerklasse | D |
| Versterkeruitgang | vergrendelbare speakerconnector |
| Voorzien van crossover | ja, variabel |
| Gewicht (incl. verpakking) | 6,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 56,0 x 40,5 x 19,0 cm |
- tweekanaals versterker
- vermogen: 2x 1450 Watt op 2 Ohm, 2x 815 Watt op 4 Ohm, 2x 430 Watt op 8 Ohm
- piekvermogen: 2x 1750 Watt op 2 Ohm, 2x 950 Watt op 4 Ohm, 2x 525 Watt op 8 Ohm
- bescherming: DDT (distortion detection circuit), limiter
- cross-over: Linkwitz-Riley filter
- versterker: klasse-D
- ingangen: 2x XLR/jack combi
- uitgangen: 2x SpeakOn
- THD: 1% op 1 kHz
- VU-meter: LED met piek-indicatie
- afmetingen: 89 x 483 x 281 mm (19-inch, 2U)
- gewicht: 5.62 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 6,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 56 × 40,5 × 19 cm |
| Audio Merk | Peavy |
| Kleur | Zwart |
Peavey IPR2 3000 versterker
Om uw luidsprekers aan te sturen heeft u een versterker nodig. Deze vermogensapparaten maken van uw lijnsignaal een signaal dat geschikt is om uw luidsprekers aan te sturen. Soms kan dit een vermogen van wel enkele kilo-Watts zijn! Peavey brengt met deze IPR2 3000 een versterker uit die dit vermogen ook weet te bereiken. Het piekvermogen ligt op 2x 1750 Watt op 2 Ohm terwijl de behuizing met 2U niet groot te noemen is.
€ 749,00


















