Beschrijving
Werd je vanmorgen wakker met een groot gevoel van leegte en gemis? Peavey en Hohner hebben zich samen sterk gemaakt voor de mondharmonicaspelers. Het resultaat is de Peavey H-5C Cherry Bomb microfoon. Deze microfoon heeft een frequentierespons die perfect aansluit bij iedere mondharmonica. Extra functies zoals de volumeknop en de aan/uit-schakelaar maken de Cherry Bomb echt een verlengstuk van je instrument.
Dankzij de volumeknop en de aan/uit-schakelaar heb je extra veel controle over de oversturing van je versterker. Elektrische gitaren hebben ook een volumeknop dus waarom zou een overstuurde mondharmonica er dan geen hebben. De afneembare kabel die meegeleverd wordt heeft een 1/4 inch jackplug. Hierdoor kan de microfoon direct op je versterker aangesloten worden.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -51 |
| Impedantie microfoon | 0-49 Ohm |
| Maximale SPL | 130 dB – 139 dB |
| Maximum frequentie | niet gespecificeerd |
| Minimum frequentie | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Speciaal voor | mondharmonica |
| Type instrumentmicrofoon bevestiging | geen |
| Type mondharmonica accessoire | microfoon |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 28,0 x 22,0 x 8,0 cm |
- Peavey H-5C Cherry Bomb
- dynamische mondharmonicamicrofoon
- richtingskarakteristiek: omnidirectioneel
- aan/uit-schakelaar
- volumeknop
- kleur: rood-zwart
- meegeleverd:
- koffer
- afneembare kabel
- gewicht inclusief koffer: 1.15 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 1,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 28 × 22 × 8 cm |
| Audio Merk | Peavy |
| Kleur | Rood |
Peavey H-5C Cherry Bomb mondharmonicamicrofoon
Werd je vanmorgen wakker met een groot gevoel van leegte en gemis? Peavey en Hohner hebben zich samen sterk gemaakt voor de mondharmonicaspelers. Het resultaat is de Peavey H-5C Cherry Bomb microfoon. Deze microfoon heeft een frequentierespons die perfect aansluit bij iedere mondharmonica. Extra functies zoals de volumeknop en de aan/uit-schakelaar maken de Cherry Bomb echt een verlengstuk van je instrument.
€ 109,00















