Beschrijving
De Aureus 28 van Peavey is een krachtige digitale mixer met indrukwekkende mogelijkheden. Met onder meer EQ, compressie, delay en reverb heb je alle tools voor een goede mix in één handig pakket. Naast de ruime analoge inputs beschikt hij over verschillende digitale opties voor zowel bediening als inputs en outputs. Zo heeft hij WIFI, Bluetooth, USB, Ethernet en AES aansluitingen. Dankzij negen gemotoriseerde faders heb je met de Aureus 28 ultieme controle over je geluid en is het zelfs mogelijk om je mix op te slaan op een USB-stick. Zo kan je altijd teruggaan naar die perfecte mix!
Met een 10 inch multi-touch display en de software die is geoptimaliseerd voor een eenvoudige bediening, heb je alle nodige knoppen binnen handbereik. Ook is het mogelijk een tablet als tweede scherm te gebruiken, waarvoor Peavey in de behuizing een houder heeft voorzien, zodat je zeker bent van een optimale en stevige plaatsing. Daarnaast is het mogelijk tot 10 apparaten die over een HTML5-browser beschikken draadloos aan te sluiten voor bediening op afstand. Zo kan je bijvoorbeeld alle muzikanten hun eigen monitormix laten aanpassen, waarbij het zelfs mogelijk is per mixbus een wachtwoord in te stellen, om ongewenst gebruik te voorkomen.
Peavey heeft de Aureus 28 voorzien van 16 XLR-Jack combinatie-inputs, waardoor het eenvoudig is om al je geluidsbronnen aan te sluiten, of je nu jack of XLR kabels gebruikt. Daarnaast zijn er 4 jack-inputs en twee RCA-inputs en digitale mogelijkheden. Naast de benodigde stereo Main-out die bestaat uit twee XLR-aansluitingen en een controlroom-out met RCA-aansluitingen beschikt hij over 8 extra XLR outputs, waardoor het ook mogelijk is om bijvoorbeeld monitoring te regelen of externe effectapparaten te gebruiken. Phantom-power waarmee condensatormicrofoons direct kunnen worden aangesloten zonder losse voorversterker en een hoofdtelefoonuitgang maken het af. Een echte krachtpatser dus en de ideale oplossing voor elke gelegenheid waar een moderne en professionele geluidsinstallatie gewenst is.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal kanalen | 17-32 |
| Aantal analoge ingangskanalen | 17 – 24 |
| Aantal analoge uitgangskanalen | 9 – 16 |
| Netwerk aansluitingen | Ethernet |
| Digitale audio ingangen | 1 x AES/EBU (XLR), 1 x Ethernet (RJ-45) |
| Digitale audio uitgangen | 1 x AES/EBU (XLR), 1 x Ethernet (RJ-45) |
| Aantal microfooningangen | 13 – 16 |
| Digitale snake | nee |
| Ingangsconnector | jack (6.3 mm), RCA, XLR, XLR AES/EBU, USB |
| Uitgangsconnector | RCA, XLR (3-pins), Ethernet, USB-aansluiting |
| Insert aansluitingen | nee |
| Equalizer | 4-bands, 4-bands parametrisch |
| Dynamics | compressor |
| Niveaumeters op de ingangen | via ingebouwd display, via iPad / iPhone / iPod, via Android Device |
| Type display | touchscreen, kleur |
| Volumeregeling | gemotoriseerde faders |
| Uitbreidingsmogelijkheden | geen |
| Ingebouwde audio-interface | USB (multitrack) |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Op afstand bedienbaar | ja, via Ethernet, ja, via WiFi |
| 19 inch | nee |
| Positionering aansluitingen | achterzijde |
| Voeding mixer | adapter |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 8,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 58,0 x 47,0 x 22,0 cm |
- Peavey Aureus 28
- digitaal mengpaneel
- 28 kanalen
- aansluitingen:
- 16 x XLR/jack combinatie-input
- 4 x jack input
- 2 x RCA input
- 2 x XLR main out
- 8 x XLR output
- 2 x RCA control room out
- 9 gemotoriseerde faders
- 10 inch multi-touch display
- Instellingen kunnen op een USB-stick opgeslagen worden
- Ingebouwde digitale effecten waaronder EQ, Compressor, Delay en Reverb
- WiFi, Bluetooth AES en Ethernet
- op afstand bedienbaar via elke browser met HTML5-ondersteuning
- gewicht: 8 kg
- afmetingen: 55 x 45 x 25 cm
- meegeleverd: WIFI-antenne, handleiding, stroomadapter
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 58 × 47 × 22 cm |
| Audio Merk | Peavy |
| Kleur | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
Peavey Aureus 28 digitaal mengpaneel met multi-touch display
De Aureus 28 van Peavey is een krachtige digitale mixer met indrukwekkende mogelijkheden. Met onder meer EQ, compressie, delay en reverb heb je alle tools voor een goede mix in één handig pakket. Naast de ruime analoge inputs beschikt hij over verschillende digitale opties voor zowel bediening als inputs en outputs. Zo heeft hij WIFI, Bluetooth, USB, Ethernet en AES aansluitingen. Dankzij negen gemotoriseerde faders heb je met de Aureus 28 ultieme controle over je geluid en is het zelfs mogelijk om je mix op te slaan op een USB-stick. Zo kan je altijd teruggaan naar die perfecte mix!
€ 1.799,00



















