Beschrijving
De Peavey 6505 MH biedt u de authentieke tonen van de befaamde 6505 buizenversterker, maar dan in een klein en draagbaar formaat. Deze Micro Head heeft twee kanalen met dezelfde gain-structuur en voicing als zijn grote broer. Beide kanalen delen een 3-bands EQ, weelderige reverb en een gebufferde FX-loop. Peavey denkt mee met de gitaristen, daarom zijn beide kanalen, de Crunch boost, reverb en FX-loop allemaal voetschakelbaar. Ideaal voor snel schakelen tijdens optredens of oefensessies. Een andere handige toevoeging is het T.S.I. systeem. Hiermee kunt u de status van uw eindversterker-buizen controleren en direct zien welke er eventueel vervangen moet worden. Kortom, een praktische buizenversterker met veel functies en legendarische klanken.
De Peavey 6505 wordt gretig gebruikt in de wereld van rock en metal. Ook de Micro Head is hiervoor uitermate geschikt dankzij de agressieve distortion die wordt gecreëerd door drie 12AX7 voorversterkerbuizen en de twee EL84 eindversterkerbuizen. U heeft de keuze tussen twee kanalen: Rythm (clean) en Lead (overdrive). Het Rhythm-kanaal heeft een Bright-functie en een Crunch boost. Hierdoor kunt u naast sprankelende cleantonen ook een lekker overstuurd randje aan uw geluid krijgen. Het Lead-kanaal geeft u die hoogwaardige scheurklanken die u van een Peavey buizenversterker mag verwachten. De twee kanalen delen een Resonance en Presence functie. Hiermee blijven de tonen strak en gedefinieerd, ook op een high-gain setting. Daarnaast fungeren deze regelaars als extra toonregeling voor de hoge en lage tonen.
Aan de achterzijde vindt u onder andere een gebufferde FX-loop voor het integreren van uw favoriete effectpedalen of –processor. Ook bevat de 6505 MH een USB-uitgang, wat handig is als u de versterker wilt gebruiken voor geluidsopnames op uw computer. Verder is er een speakeruitgang met een schakelbare impedantie van 16 of 8 Ohm, waaraan u een speakerkast van uw keuze aan kunt sluiten. Voor de gitarist die niet altijd op vol volume kan of wil spelen is er naast de hoodtelefoonuitgang ook een ingebouwde attenuator. Hiermee kunt u het uitgangsvermogen schakelen van 20 Watt naar 5 Watt of 1 Watt. Zo kunt u toch genieten van stevige overdrive, zonder het oorverdovende volume.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type versterker | buizen |
| Vermogen in Watt | 16 – 20 Watt |
| Impedantie speakeruitgang | 16 Ohm, 8 Ohm |
| Gewicht | 5 – 9.9 kg |
| Aantal speakeruitgangen | 1 |
| Aantal kanalen | 2 |
| Type versterkerbuis | EL84 |
| Amp-modeling | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (analoog) |
| Ingebouwd stemapparaat | nee |
| Power attenuator | ja |
| Effects loop | ja |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out, USB |
| Kleur | zwart |
| Gewicht (incl. verpakking) | 9,5 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 48,5 x 33,0 x 31,0 cm |
- Peavey buizengitaarversterker top
- uitgangsvermogen: 20 Watt
- kanalen: 2 Rythm (clean) en Lead (overdrive), schakelbaar met footswitch
- gedeelde 3-bands EQ: low, mid, high
- gedeelde Resonance, Presence en Post-Gain
- Pre-Gain voor het Lead kanaal
- Bright schakelaar op het Rhythm kanaal
- schakelbare Crunch op het Rhythm kanaal
- FX-loop en reverb schakelbaar met footswitch
- buizen voorversterker: 3x 12AX7/ECC83
- buizen eindversterker: 2x EL84
- Tube Status Indication (T.S.I.) circuit om de status van de buizen te controleren
- ingang: 6.35 mm mono-jack
- speakeruitgang: 1x 16 of 8 Ohm schakelbaar
- uitgangen: USB, hoofdtelefoon
- MSDI (Microphone Simulated Direct Out) uitgang met XLR en ground lift
- speaker defeat schakelaar
- attentuator schakelaar voor 20 Watt, 5 Watt of 1 Watt uitgangsvermogen
- aparte aan/uit en standby knoppen
- rubberen handgreep aan de bovenzijde
- inclusief 2-kanaals voetschakelaar
- afmetingen: 185 x 356 x 197 mm
- gewicht: 8 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 9,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 48,5 × 33 × 31 cm |
| Audio Merk | Peavey |
| Kleur | Zwart |
| Muziekinstrument Soort | Gitaarversterker |
Peavey 6505 MH Micro Head 20W buizen gitaarversterker top
De Peavey 6505 MH biedt u de authentieke tonen van de befaamde 6505 buizenversterker, maar dan in een klein en draagbaar formaat. Deze Micro Head heeft twee kanalen met dezelfde gain-structuur en voicing als zijn grote broer. Beide kanalen delen een 3-bands EQ, weelderige reverb en een gebufferde FX-loop. Peavey denkt mee met de gitaristen, daarom zijn beide kanalen, de Crunch boost, reverb en FX-loop allemaal voetschakelbaar. Ideaal voor snel schakelen tijdens optredens of oefensessies. Een andere handige toevoeging is het T.S.I. systeem. Hiermee kunt u de status van uw eindversterker-buizen controleren en direct zien welke er eventueel vervangen moet worden. Kortom, een praktische buizenversterker met veel functies en legendarische klanken.
€ 711,00













