Beschrijving
Hoe vervoert u uw drumpedaal op dit moment? In een rugtas, flightcase of misschien wel los? Mono laat zien dat het ook anders kan met deze drumpedaal tas uit de M80 serie. De tas is speciaal ontworpen voor drummers die met één of twee bassdrumpedalen spelen. Wanneer u één pedaal vervoert kunt u de bijgeleverde inlay tas gebruiken voor uw drum accessoires. Wanneer u deze tas verwijderd heeft u extra ruimte voor een tweede pedaal.
Mono gebruikt in de gehele M80 serie het waterdichte Sharkskin materiaal met waterdichte ritsen. Hiermee bent u er zeker van dat alles droog in de tas blijft. De tas heeft een stevig handvat en een schouderstrap zodat u de tas makkelijk kunt meenemen. De tas is voorzien van een groot voorvak en de binnenkant van het voorvak is voorzien van een houder voor een paartje drumstokken.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kortste binnenzijde | niet van toepassing |
| Langste binnenzijde | niet van toepassing |
| Middelste binnenzijde | niet van toepassing |
| Soort bescherming | tas |
| Voor type drumhardware | bassdrumpedaal (dubbel) |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 40,0 x 40,0 x 22,0 cm |
- Mono M80 tas voor dubbel bassdrumpedaal, zwart
- geschikt voor één bassdrumpedaal of twee
- alle modellen drumpedalen te vervoeren
- waterdicht Sharkskin materiaal met waterdichte ritsen
- handig voorvak voor drumaccessoires
- handvat aan de bovenkant geplaatst
- rubberen voetjes beschermen de tas aan de onderzijde
- via de schouderstrap als schoudertas te dragen
- afmetingen binnenzijde: 16 inch (B) x 13 inch (H) x 7 inch (D)
- gewicht: 1,2 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 40 × 22 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Mono |
| Muziekinstrument Soort | Drumtas |
Mono M80 tas voor dubbel-bassdrumpedaal zwart
Hoe vervoert u uw drumpedaal op dit moment? In een rugtas, flightcase of misschien wel los? Mono laat zien dat het ook anders kan met deze drumpedaal tas uit de M80 serie. De tas is speciaal ontworpen voor drummers die met één of twee bassdrumpedalen spelen. Wanneer u één pedaal vervoert kunt u de bijgeleverde inlay tas gebruiken voor uw drum accessoires. Wanneer u deze tas verwijderd heeft u extra ruimte voor een tweede pedaal.
€ 189,00























