Beschrijving
Met deze Mono M80 Stealth elektrische gitaar flightbag vervoer je jouw instrument op een comfortabele, veilige en vooral ergonomische manier! De voering van deze hoge kwaliteit flightbag is gemaakt van EVA padding en de headlock halssteun biedt je instrument bescherming en stabiliteit. Ook het door Mono geïntroduceerde ‘Top-Loading’ ontwerp zit in deze tas verwerkt, waardoor je vanuit staande positie je gitaar uit de tas kan pakken. De buitenzijde van de flightbag bestaat uit een mat-zwarte polyurethaan afwerking, met het waterafstotende “Sharkskin” materiaal (100% diervrij). Ondanks de minimalistische benadering van Mono (geen voorvak, bijvoorbeeld), beschikt de M80 Stealth basgitaar flightbag wel over voldoende ruimte. Naast plek voor je instrument, voorziet een vak aan de zijkant je ook van ruimte voor bijvoorbeeld een kleine laptop. De borstband is magnetisch, waardoor deze makkelijk tegen elkaar klikt.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Voor standaardmodel(len) | ST-stijl, TE-stijl, single cut, double cut, normale elektrische gitaar |
| Voorgevormd voor merk/type | voor standaard-model(len) |
| Voorgevormde koffer | nee / niet van toepassing |
| Lengte | normale elektrische gitaar |
| Linkshandig/rechtshandig | linkshandig, rechtshandig |
| Stemmechanieken | aan beide kanten, aan één kant |
| Speciaal voor hollow/semi-hollow | nee |
| Materiaal | sharkskin |
| Dikte voering tas (mm) | 25 |
| Voor aantal instrumenten | 1 |
| Opbergvak(ken) | ja |
| Schouderriem(en) | ja |
| Waterbestendig | spatwaterbestendig |
| Kleur | zwart |
| Slot | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,5 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 115,0 x 46,0 x 12,0 cm |
- Mono M80 Stealth elektrische gitaar flightbag
- model: M80-STEG-BLK
- lichtgewicht flightbag
- laptopvak, plus twee ‘verborgen’ vakken
- Headlock halssteun
- Top-loading ontwerp, kan staand uit flightbag worden gepakt
- mat-zwarte polyurethaan afwerking
- waterafstotende “Sharkskin”
- ergonomisch verbeterde schouderbanden
- gaasvulling voor ondersteuning van de rug
- afmetingen intern: 106.7 cm x 38.1 cm x. 5.1 cm
- afmetingen extern: 114.3 cm x 45.7 cm x 11.9 cm
- gewicht: 1.5 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 1,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 115 × 46 × 12 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Mono |
| Muziekinstrument Soort | Gitaartas |
Mono M80 Stealth Electric Guitar elektrische gitaar flightbag
Met deze Mono M80 Stealth elektrische gitaar flightbag vervoer je jouw instrument op een comfortabele, veilige en vooral ergonomische manier! De voering van deze hoge kwaliteit flightbag is gemaakt van EVA padding en de headlock halssteun biedt je instrument bescherming en stabiliteit. Ook het door Mono geïntroduceerde ‘Top-Loading’ ontwerp zit in deze tas verwerkt, waardoor je vanuit staande positie je gitaar uit de tas kan pakken. De buitenzijde van de flightbag bestaat uit een mat-zwarte polyurethaan afwerking, met het waterafstotende “Sharkskin” materiaal (100% diervrij). Ondanks de minimalistische benadering van Mono (geen voorvak, bijvoorbeeld), beschikt de M80 Stealth basgitaar flightbag wel over voldoende ruimte. Naast plek voor je instrument, voorziet een vak aan de zijkant je ook van ruimte voor bijvoorbeeld een kleine laptop. De borstband is magnetisch, waardoor deze makkelijk tegen elkaar klikt.
€ 209,00









