Beschrijving
Met de zeer geprezen Vertigo-serie als uitgangspunt, komt Mono met de M80 Sleeve-series. Deze smaakvol grijze Bass gigbag is een gestroomlijnde variant met diezelfde bestendigheid. De befaamde kwaliteit waar Mono om bekend staat voor een zeer aantrekkelijke prijs.
Uw basgitaar kan probleemloos via de bovenkant ingepakt worden door middel van het Toploading ontwerp. Dit kan van pas komen in situaties met weinig bewegingsvrijheid. Hierbij kunt u denken aan het in- en uitpakken bij een optreden. Deze Mono draagtas biedt uitstekende bescherming op belangrijke plekken zoals bij de hals en de onderkant van de body. De Headlock-ondersteuning zorgt dat uw basgitaar onbeweeglijk in de gigbag zit. Daarnaast ziet de rubberen beschermlaag aan de onderkant van de hoes er op toe dat uw bas en de strap pin ongeschonden blijven.
Mono-producten staan bekend als buitengewoon duurzaam. M80 Sleeve gigbags leveren dezelfde uitstekende bescherming binnen een basic ontwerp. De Sleeve-serie is verkrijgbaar in het zwart (Jet Black) en grijs (Ash) en biedt draagtassen in deze kleuren voor gitaar en basgitaar.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Voor standaardmodel(len) | P-stijl elektrische basgitaar, J-stijl elektrische basgitaar, normale elektrische basgitaar |
| Voorgevormd voor merk/type | voor standaard-model(len) |
| Voorgevormde koffer | nee / niet van toepassing |
| Lengte | normale basgitaar (long scale), medium scale basgitaar |
| Linkshandig/rechtshandig | linkshandig, rechtshandig |
| Stemmechanieken | aan beide kanten, aan één kant |
| Speciaal voor hollow/semi-hollow | nee |
| Materiaal | nylon |
| Dikte voering tas (mm) | 20 |
| Voor aantal instrumenten | 1 |
| Opbergvak(ken) | ja |
| Schouderriem(en) | ja |
| Waterbestendig | spatwaterbestendig |
| Kleur | grijs |
| Slot | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,8 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 128,0 x 49,0 x 10,0 cm |
- Mono M80 sleeve gigbag voor elektrische basgitaar
- kleur: grijs (Ash)
- Toploading design
- vochtbestendige buitenlaag
- Headlock halsbescherming van EVA rubber
- versterkte handgrepen en schouderriemen
- superslank design
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 3,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 128 × 49 × 10 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Mono |
| Muziekinstrument Soort | Gitaartas |
Mono M80 Bass Sleeve Ash gigbag voor basgitaar
Met de zeer geprezen Vertigo-serie als uitgangspunt, komt Mono met de M80 Sleeve-series. Deze smaakvol grijze Bass gigbag is een gestroomlijnde variant met diezelfde bestendigheid. De befaamde kwaliteit waar Mono om bekend staat voor een zeer aantrekkelijke prijs.
€ 159,00
















