Beschrijving
Deze 15 inch passieve full-range PA-luidspreker van LD Systems, genamd ICOA 15, blinkt uit in performance, zelfs in de laagste frequenties. Dit is een echte all-rounder voor de prijs ongeëvenaard! Door zijn geoptimaliseerde speaker-systeem en het coaxiale ontwerp klinkt de speaker bijzonder neutraal onder praktisch elke hoek. Daarom is de luidspreker ook zowel horizontaal als verticaal in te zetten; verticaal als satelliet-luidspreker en horizontaal als bijvoorbeeld een vloermonitor. Met name dat laatste is prima te doen vanwege de schokbestendigheid van de gril en de 55 graden kantelhoek van de luidsprekerkast. De 15 inch constructie is verantwwordelijk voor een piekvermogen van 1000 Watt en een maximum geluidsdruk (SPL) van 125 dB. De ICOA 15 is de volmaakte partnet voor dansscholen, bands en musici. Maar ook de DJ wordt er blij van, aangezien de basreproductie zo indrukwekkend is dat je geen aparte sub hoeft aan te schaffen!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type speaker aansluiting | vergrendelbare speaker aansluiting |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| RMS belastbaarheid in Watt | 200 – 349 Watt |
| Piekbelasting in Watt | 1000 – 1249 Watt |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Gewicht per luidspreker | 25 kg |
| Maximale SPL | 120 dB – 129 dB |
| Minimum frequentie | 40 – 49 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Gevoeligheid | niet gespecificeerd |
| Set | nee |
| Installatie-speaker / 100 Volt | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Gewicht (incl. verpakking) | 25,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 82,0 x 49,0 x 50,0 cm |
- RMS-belastbaarheid: 250 W
- piekbelastbaarheid: 1000 W
- afmeting woofer: 15 inch
- woofer-magneet: Ferrite
- merk woofer: custom
- hoorn: BEM, geoptimaliseerde CD Horn
- afmeting tweeter: 1 inch
- tweeter-magneet: Ferrite
- merk tweeter: custom
- crossover-frequentie: 2000 Hz
- luidsprekeraansluiting: Speakon compatibel
- luidsprekeraansluitingen ingang: 1
- luidsprekeraansluitingen uitgang: 1
- materiaal behuizing: polypropyleen
- constructie behuizing: bass reflex
- montage: 36 mm flange (0, 5 graden), 6 x M10
- monitorhoek: 55 graden
- afmetingen: 416 x 695 x 415 mm
- gewicht: 24.7 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 82 × 49 × 50 cm |
| Audio Merk | LD Systems |
| Kleur | Zwart |
| Actief of Passief | Passief |
LD Systems ICOA 15 15 inch passieve coaxiale PA luidspreker
Deze 15 inch passieve full-range PA-luidspreker van LD Systems, genamd ICOA 15, blinkt uit in performance, zelfs in de laagste frequenties. Dit is een echte all-rounder voor de prijs ongeëvenaard! Door zijn geoptimaliseerde speaker-systeem en het coaxiale ontwerp klinkt de speaker bijzonder neutraal onder praktisch elke hoek. Daarom is de luidspreker ook zowel horizontaal als verticaal in te zetten; verticaal als satelliet-luidspreker en horizontaal als bijvoorbeeld een vloermonitor. Met name dat laatste is prima te doen vanwege de schokbestendigheid van de gril en de 55 graden kantelhoek van de luidsprekerkast. De 15 inch constructie is verantwwordelijk voor een piekvermogen van 1000 Watt en een maximum geluidsdruk (SPL) van 125 dB. De ICOA 15 is de volmaakte partnet voor dansscholen, bands en musici. Maar ook de DJ wordt er blij van, aangezien de basreproductie zo indrukwekkend is dat je geen aparte sub hoeft aan te schaffen!
€ 349,00



























