Beschrijving
Deze full-range actieve luidspreker van LD Systems maakt indruk met zijn all-round sound. Hij biedt ongeëvenaarde functies binnen zijn prijsklasse en is in het bezit van een coaxiaal ontwerp, waardoor het geluid enigszins lineair wordt en onder de meest belangrijke hoeken dus hetzelfde klinkt zonder dat ‘kleuring’ optreedt. De heel nauwkeurig gekalibreerde DynX DSP preset helpt hier verder in en maakt de ICOA 15 bijzonder flexibel en dus breed inzetbaar. De zeer goede basreproductie maakt een losse sub overbodig en hierdoor is de luidspreker zeer interessant voor dansscholen, bands, entertainers en DJ’s. Ook is de speaker zowel horizontaal als verticaal te benutten al gelang de toepassing die je hanteert. Zo kun je de speaker als vloermonitor gebruiken in de horizontale positie of als een satelliet in de verticale positie. Met een maximale geluidsruk (SPL) van 128 dB en een piekvermogen van 1200 Watt is deze PA luidspreker onverslaanbaar!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 200 – 349 Watt |
| Maximale SPL | 120 dB – 129 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in ongebalanceerd (XLR), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 40 – 49 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| DSP | eenvoudige DSP-presets |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | M10 schroefdraad, 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 24 kg |
| Gewicht (incl. verpakking) | 24,5 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 80,0 x 51,0 x 51,0 cm |
- PA-luidspreker
- type: actief
- kleur: wit
- Bluetooth-audiodecoder: Bluetooth 4.0
- afmeting woofer: 15 inch
- woofer-magneet: Ferrite
- merk woofer: custom
- hoorn: BEM, geoptimaliseerde CD Horn
- afmeting tweeter: 1 inch
- tweeter-magneet: Ferrite
- merk tweeter: custom
- crossover-frequentie: 2000 Hz
- versterker: klasse D
- circuitbescherming: multiband limiter, over voltage, over-current, thermal overload
- bediening: 2x gain, aan/uit-schakelaar, draai- en drukknoppen (encoder)
- indicatoren: LC display
- materiaal behuizing: polypropyleen
- mic/line ingang: 2
- mic/line connectoren: 6.3 mm jack-combinatie (symmetrisch). XLR
- line-ingang: 1
- line-ingangconnector: 3.5 mm TRS
- line-uitgang: 1
- line-uitgangconnector: XLR
- stroomverbruik: 150 W
- constructie behuizing: bass reflex
- montage: 36 mm flange (0, 5 graden), 6 x M10
- monitorhoek: 55 graden
- afmetingen: 416 x 695 x 415 mm
- gewicht: 24.3 kg
- meegeleverd: voedingskabel
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 24,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 80 × 51 × 51 cm |
| Audio Merk | LD Systems |
| Kleur | Wit |
| Actief of Passief | Actief |
| Bluetooth | Ja |
LD Systems ICOA 15 A BT W 15 inch actieve coaxiale PA luidspreker wit
Deze full-range actieve luidspreker van LD Systems maakt indruk met zijn all-round sound. Hij biedt ongeëvenaarde functies binnen zijn prijsklasse en is in het bezit van een coaxiaal ontwerp, waardoor het geluid enigszins lineair wordt en onder de meest belangrijke hoeken dus hetzelfde klinkt zonder dat ‘kleuring’ optreedt. De heel nauwkeurig gekalibreerde DynX DSP preset helpt hier verder in en maakt de ICOA 15 bijzonder flexibel en dus breed inzetbaar. De zeer goede basreproductie maakt een losse sub overbodig en hierdoor is de luidspreker zeer interessant voor dansscholen, bands, entertainers en DJ’s. Ook is de speaker zowel horizontaal als verticaal te benutten al gelang de toepassing die je hanteert. Zo kun je de speaker als vloermonitor gebruiken in de horizontale positie of als een satelliet in de verticale positie. Met een maximale geluidsruk (SPL) van 128 dB en een piekvermogen van 1200 Watt is deze PA luidspreker onverslaanbaar!
€ 519,00


















