Beschrijving
Deze 12 inch full-range passieve PA luidspreker van LD Systems zet zichzelf apart van soortgelijke PA speakers. Mede door zijn vernuftige ontwerp, zoals het coaxiale ontwerp dat zorgt voor een neutralere weergave, maar ook dankzij ‘horn-loaded’ woofer, waardoor de basweergave bijzonder indrukwekkend is. Hierdoor is de PA speaker niet weg te denken uit dansscholen, bands of entertainment-toepassingen. Maar ook de DJ kan zijn hart ophalen, aangezien de behoefte om een sub aan te schaffen hiermee vervalt. Doordat de luidsprekers op een speciale wijze zijn ontwikkeld (BEM optimised CD horn) kun je de ICOA 12 op twee manieren plaaten: horizontaal, bijvoorbeeld als vloermonitor, of verticaal, als satelliet-luidspreker. Hij levert een maximale geluidsdruk (SPL) van 123 dB en heeft een piekvermogen van 1000 Watt.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type speaker aansluiting | vergrendelbare speaker aansluiting |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| RMS belastbaarheid in Watt | 750 – 999 Watt |
| Piekbelasting in Watt | 200 – 349 Watt |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Gewicht per luidspreker | 20 kg |
| Maximale SPL | 120 dB – 129 dB |
| Minimum frequentie | 50 – 59 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Gevoeligheid | niet gespecificeerd |
| Set | nee |
| Installatie-speaker / 100 Volt | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Gewicht (incl. verpakking) | 20,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 64,0 x 40,0 x 38,0 cm |
- RMS-belastbaarheid: 250 W
- piekbelastbaarheid: 1000 W
- kleur: wit
- afmeting woofer: 12 inch
- woofer-magneet: Ferrite
- merk woofer: custom
- hoorn: BEM, geoptimaliseerde CD Horn
- afmeting tweeter: 1 inch
- tweeter-magneet: Ferrite
- merk tweeter: custom
- crossover-frequentie: 2000 Hz
- luidsprekeraansluiting: Speakon compatibel
- luidsprekeraansluitingen ingang: 1
- luidsprekeraansluitingen uitgang: 1
- materiaal behuizing: polypropyleen
- constructie behuizing: bass reflex
- montage: 36 mm flange (0, 5 graden), 6 x M10
- monitorhoek: 55 graden
- afmetingen: 375 x 635 x 396 mm
- gewicht: 19.8 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 64 × 40 × 38 cm |
| Audio Merk | LD Systems |
| Kleur | Wit |
| Actief of Passief | Passief |
LD Systems ICOA 12 W 12 inch passieve coaxiale PA luidspreker wit
Deze 12 inch full-range passieve PA luidspreker van LD Systems zet zichzelf apart van soortgelijke PA speakers. Mede door zijn vernuftige ontwerp, zoals het coaxiale ontwerp dat zorgt voor een neutralere weergave, maar ook dankzij ‘horn-loaded’ woofer, waardoor de basweergave bijzonder indrukwekkend is. Hierdoor is de PA speaker niet weg te denken uit dansscholen, bands of entertainment-toepassingen. Maar ook de DJ kan zijn hart ophalen, aangezien de behoefte om een sub aan te schaffen hiermee vervalt. Doordat de luidsprekers op een speciale wijze zijn ontwikkeld (BEM optimised CD horn) kun je de ICOA 12 op twee manieren plaaten: horizontaal, bijvoorbeeld als vloermonitor, of verticaal, als satelliet-luidspreker. Hij levert een maximale geluidsdruk (SPL) van 123 dB en heeft een piekvermogen van 1000 Watt.
€ 323,00



















