Beschrijving
De Focusrite Clarett+ OctoPre is een 8-in/8-uit ADAT preamp/audio interface met de sound van de befaamde Focusrite Studio Console. Neem de geluidsbron op zoals die bedoeld was met acht discrete, cleane preamps; of je nu jazz muziek maakt of metal – de Clarett+ OctoPre zal je telkens doen verbazen met hoeveel muzikaliteit de opname wordt vastgelegd. Zoals gezegd zijn de preamps clean, dus de opname wordt vastgelegd zoals die is, zonder ‘kleur’. Wat de oorspronkelijke Focusrite Console zo populair maakte was de ‘Air’ feature – een functie die de opname deed ademen. Ook deze feature zien we terug in de Clarett+ OctoPre. Je hoort de transienten op drums en laat vocalen leven. Het schakelt de impedantie naar 2.2 kOhm en voegt twee high shelves toe en dit betekent dat er 4 dB wordt geboost in de hoge frequenties. Dit recreëert de sound van de klassieke ISA 110 preamp.
Dankzij de acht inserts op de Clarett+ OctoPre kun je je eigen analoge outboard gear gebruiken om het signaalpad te verrijken met EQ’s, compressors of andere effecten die je in de mix wenst te gebruiken. Door het flexibele, eenvoudige insert-ontwerp, is er geen noodzaak om een patchbay in te zetten aangezien de inserts schakelbaar zijn. Je kunt de ingeplugde outboard gear gewoon bijpassen met een knop om ze uit het signaal te halen. Daarnaast is de digitaal-naar-analoog-conversie fantastisch, zodat je verzekerd bent van het feit dat de audiokwaliteit behouden blijft wanneer deze verzonden wordt naar de effecten. En om de originele karakteristieken van je gitaar te ‘vangen’ zijn JFET instrumentingangen beschikbaar. Zo worden de rijke, complexe hogere frequenties van dergelijke instrumenten natuurgetrouw opgenomen.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal kanalen | 8 |
| Fantoomspanning | ja |
| Digitale uitgang | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (DB25) |
| Type analoge audio ingang(en) | microfooningang (XLR) |
| Hoofdtelefoonuitgang | nee |
| Insert aansluiting(en) | ongebalanceerd (1x TRS jack) |
| Voorzien van buizen | nee |
| Energiebron | netstroom |
| Fase-omkering | nee |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Ingebouwde limiter | nee |
| Ingebouwde compressor | nee |
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
| Gewicht (incl. verpakking) | 5,8 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 60,5 x 35,0 x 9,5 cm |
- microfoonvoorversterker
- microfooningangen:
- frequentierespons: 20 Hz – 35 kHz
- dynamisch bereik: 118 dB
- gain-bereik: +57 dB
- instrumentingangen:
- frequentierespons: 20 Hz – 35 kHz
- dynamisch bereik: 116 dB
- gain-bereik: +57 dB
- line-ingangen:
- frequentierespons: 20 Hz – 35 kHz
- dynamisch bereik: 118 dB
- gain-bereik: +57 dB
- line-uitgangen:
- frequentierespons: 20 Hz – 35 kHz
- dynamisch bereik: 124 dB
- meegeleverd:
- Focusrite Red Plug-in Suite
- Hitmaker Expansion Bundle, bestaande uit:
- Antares® Auto-Tune® Access
- Relab’s LX480 Essentials
- Softube® Marshall® Silver Jubilee 2555
- XLN Audio® Addictive Keys
- XLN Audio® Addictive Drums 2: Studio Rock
- Brainworx® bx_oberhausen
- Brainworx® bx_console Focusrite SC
- Brainworx® bx_masterdesk
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 5,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 35 × 9 cm |
| Audio Merk | Focusrite |
| Kleur | Rood, Zwart |
Focusrite Clarett+ OctoPre microfoonvoorversterker
De Focusrite Clarett+ OctoPre is een 8-in/8-uit ADAT preamp/audio interface met de sound van de befaamde Focusrite Studio Console.
€ 699,00














