Beschrijving
Met deze Decksaver stofkap bescherm je je Roland SP-404 tegen stof, vuil, en onverwachte stoten en krassen! Wegens zijn gewicht en nauwsluitende pasvorm is de SP-404 prima geschikt voor tijdens het transporteren.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Roland SP-404 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | overig |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 204 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 26,5 x 17,5 x 3,0 cm |
- Decksaver Roland SP-404 stofkap
- materiaal: polycarbonaat
- afmetingen: 26 x 17.8 x 4 cm
- gewicht: 0.596 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,204 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 26,5 × 17,5 × 3 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |











