Beschrijving
Roland’s Voice Transformer, de VT-3, is een schitterend apparaat. Dat wilt u natuurlijk zo houden maar een krasje is zo gemaakt. Gelukkig heeft Decksaver de ideale oplossing! Een stofkap die speciaal ontwikkeld is voor deze VT-3. Elke verhoging of verlaging in het oppervlak van deze effect-processor is opgenomen in de stofkap. Bovendien is deze gemaakt van het stevige polycarbonaat waardoor hij uw VT-3 ook beschermd tegen vallende objecten. Kies voor zekerheid met de VT-3 Decksaver.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Roland Aira VT-3 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | effect |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 300 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 21,5 x 17,3 x 2,6 cm |
- Decksaver stofkap
- gemaakt van polycarbonaat, hoge kwaliteit kunststof
- op maat gemaakt voor de Roland VT-3
- kleur: transparent, donkere tint
- afmetingen: 215 x 173 x 26 mm
- gewicht: 0.150 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,300 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 17,3 × 2,6 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Roland Aira VT-3 stofkap
Roland’s Voice Transformer, de VT-3, is een schitterend apparaat. Dat wilt u natuurlijk zo houden maar een krasje is zo gemaakt. Gelukkig heeft Decksaver de ideale oplossing! Een stofkap die speciaal ontwikkeld is voor deze VT-3. Elke verhoging of verlaging in het oppervlak van deze effect-processor is opgenomen in de stofkap. Bovendien is deze gemaakt van het stevige polycarbonaat waardoor hij uw VT-3 ook beschermd tegen vallende objecten. Kies voor zekerheid met de VT-3 Decksaver.
€ 24,90









