Beschrijving
De DrumBrute Impact komt met een waarschuwing: hij is verslavend leuk. Je kunt op een eenvoudige manier beats maken met een unieke klank. In deze drummachine krijg je 10 stevige analoge klanken met veel energie, waaronder kick, snares, hihat en cymbals. Je kunt de klankkleur van iedere sound handmatig veranderen of met een Color sequence een automatisch verloop geven. En dankzij de overzichtelijke vormgeving heb je het beats maken zo onder de knie.
De DrumBrute Impact heeft veel dezelfde sequencing-opties als de originele DrumBrute. Alleen dan in een simpelere vorm, maar niet minder krachtig. Je kunt rechttoe rechtaan beats maken, maar ook meer complexe polyritmes. Maak gebruik van de step-sequencer met ruimte voor 64 patronen met elk 64 stappen. Met de Random- en Swing-draaknopppen voeg je eenvoudig effecten toe aan individuele instrumenten of alle klanken tegelijk.
Natuurlijk kun je de DrumBrute Impact op verschillende manieren aansluiten, zodat hij makkelijk in je set-up past. Er is een USB-aansluiting, MIDI in/out, clock in/out, mix output en hoofdtelefoonaansluiting. Daarnaast zijn er 4 individuele uitgangen voor de drumsporen. Een veelzijdige drumcomputer waarbij pleziermaken verzekerd is.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Stand alone | ja |
| MIDI-controller | nee |
| Klankbron | analoog |
| Aansluiting voor extern voetpedaal | nee |
| Aantal analoge ingangskanalen | niet van toepassing |
| Aantal analoge uitgangskanalen | 4 |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Luidspreker ingebouwd | nee |
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out, MIDI over USB, clock in/out |
| Uitstraling | Eigentijds |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 47,0 x 29,5 x 9,5 cm |
- Arturia DrumBrute
- analoge drumsynthesizer
- scala aan controle-mogelijkheden voor veel nieuwe en unieke geluiden
- 10 puur analoge drumklanken: kick, snare 1, snare 2, tom high, tom low, cymbal, cowbell closed hat, open hat, FM Drum
- 64 patronen met tot 64 steps per patroon
- mogelijkheid tot poly-ritmes met verschillende lengtes
- individueel accent per drum
- step repeat voor ratchet effects
- song mode om patronen te linken
- patroon-effecten: swing en randomness, algeheel of per instrument
- patroon-looper voor ritme herhalingsfuncties
- output distortion met bypass
- metronoom met override voor hoofdtelefoon
- multipele sync opties (internal, USB, MIDI, clock)
- 4 clock-formats
- connectoren:
- USB-B
- MIDI in + out
- clock in + out (3.5 mm jack)
- 4 individuele audio outputs (3.5 mm jack)
- mix output (6.3 mm jack)
- hoofdtelefoon (3.5 mm jack)
- stroomvoorziening: 12V DC-adapter, center positive
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 2,4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 47 × 29,5 × 9,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Arturia |
Arturia DrumBrute Impact analoge drumsynthesizer
De DrumBrute Impact komt met een waarschuwing: hij is verslavend leuk. Je kunt op een eenvoudige manier beats maken met een unieke klank. In deze drummachine krijg je 10 stevige analoge klanken met veel energie, waaronder kick, snares, hihat en cymbals. Je kunt de klankkleur van iedere sound handmatig veranderen of met een Color sequence een automatisch verloop geven. En dankzij de overzichtelijke vormgeving heb je het beats maken zo onder de knie.
€ 265,00












