Beschrijving
Met deze zeer complete en super stevige UDG Ultimate Flight Case vervoer je voortaan jouw Rane Four DJ-controller in stijl, zonder daarbij in te leveren op gemak of uiteraard betrouwbaarheid. Deze flight case is voorzien van transportwieltjes, waardoor een zware kist als deze vervoeren een stuk makkelijker wordt. Ook ben je in een mum van tijd opgebouwd: deze flight case is voorzien van een laptop-shelf en een uitsparing voor kabels en voeding aan de achterkant. Een cover met het UDG logo is verwijderbaar, waarachter twee praktische kabelgoten zitten verborgen. De kist zelf is gemaakt van robuust en stevig MDF van 9 millimeter dik, afgewerkt met een fraaie zware honingraat finish. De hardware is geanodiseerd en gepoedercoat om zo krassen en beschadigingen te voorkomen. Het stevige EVA-schuim aan de binnenkant zorgt ervoor dat jouw DJ-controller beschermd is tegen stof, krassen, stoten en vallen.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geschikt voor merk | Rane |
| Langste binnenzijde | 35 – 39.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 75 – 79.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 5 – 9.9 cm |
| Soort bescherming | koffer |
| Gewicht (incl. verpakking) | 19,8 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 89,0 x 54,0 x 24,0 cm |
- UDG Ultimate Flight Case Rane Four Black Plus
- U91083BL
- flightcase met pasvorm voor de Rane Four
- zwarte afwerking MDF en aluminium profiel, met honingraat patroon
- gepoedercoate en geanodiseerde hardware
- met uitschuifbare laptop shelf
- met transport-wieltjes
- verwijderbaar front-paneel
- 80 mm extra ruimte voor aansluitingen en opslag voeding
- kabelgoot met verwijderbare UDG cover
- extra wijd aluminium profiel
- stapelbare bolhoeken
- stevige vlindersloten
- stevige spring-loaded handvaten
- afmetingen interieur: 78.4 x 39.3 x 9.0 cm
- afmetingen exterieur: 89.0 x 53.1 x 23.3 cm
- gewicht: 19,8 kg
Extra informatie
| Gewicht | 19,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 89 × 54 × 24 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | UDG |
UDG U91083BL Ultimate Flight Case Black Plus voor Rane Four (met wielen + laptop shelf)
Met deze zeer complete en super stevige UDG Ultimate Flight Case vervoer je voortaan jouw Rane Four DJ-controller in stijl, zonder daarbij in te leveren op gemak of uiteraard betrouwbaarheid. Deze flight case is voorzien van transportwieltjes, waardoor een zware kist als deze vervoeren een stuk makkelijker wordt. Ook ben je in een mum van tijd opgebouwd: deze flight case is voorzien van een laptop-shelf en een uitsparing voor kabels en voeding aan de achterkant. Een cover met het UDG logo is verwijderbaar, waarachter twee praktische kabelgoten zitten verborgen. De kist zelf is gemaakt van robuust en stevig MDF van 9 millimeter dik, afgewerkt met een fraaie zware honingraat finish. De hardware is geanodiseerd en gepoedercoat om zo krassen en beschadigingen te voorkomen. Het stevige EVA-schuim aan de binnenkant zorgt ervoor dat jouw DJ-controller beschermd is tegen stof, krassen, stoten en vallen.
€ 344,00
Beschikbaar via nabestelling













