Beschrijving
Met de ML-16D converter van Tascam converteer je analoge audiosignalen naar het digitale DANTE netwerkformaat en van DANTE weer terug naar analoog. Op die manier kun je grote afstanden overbruggen zonder noemenswaardige latency en signaalverlies. Een DANTE ethernet netwerk komt goed van pas in concertzalen, stadions en grote studio’s. De ML-16D heeft 16 analoge ingangen en 16 analoge uitgangen. Deze analoge aanslutingen vind je aan de achterkant in de vorm van 25-p D-sub connectors.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
| Aantal analoge ingangskanalen | 9 – 16 |
| Aantal analoge uitgangskanalen | 9 – 16 |
| Netwerk aansluitingen | DANTE |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Hoofdtelefoonuitgang | nee |
| Maximale sample rate | 96 kHz |
| Computer aansluiting | Ethernet |
| MIDI & overige communicatie | geen |
| Gewicht (incl. verpakking) | 4,8 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 55,0 x 43,0 x 14,5 cm |
- Tascam ML-16D
- 16 kanaals Dante converter
- maximale sample rate: 96 KHz
- bit diepte: 16 of 24 bits
- flexibele routing dankzij Dante Controller software
- compatible met andere digitale netwerken waaronder Ravenna
- analoge ingangen: 2x 25-pin D-sub
- analoge uitgangen: 2x 25-pin D-sub
- 19 inch: 1U
- afmetingen: 483 x 45 x 304 mm
- gewicht: 3.3 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 3,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 48 × 4 × 30 cm |
| Audio Merk | Tascam |
| Kleur | Zwart |
Tascam ML-16D 16 kanaals Dante converter
Met de ML-16D converter van Tascam converteer je analoge audiosignalen naar het digitale DANTE netwerkformaat en van DANTE weer terug naar analoog
€ 1.740,00






