Beschrijving
De MH8 van Tascam is dé hoofdtelefoonversterker voor de studio, op het podium of als inbouw. Elk van de acht stereo uitgangen krijgt 250mW met drie selecteerbare geluidsbronnen. Twee stereo ingangen kunnen gedeeld worden door elk van de uitgangen. De individuele stereo directe ingangen zijn beschikbaar voor elk van de acht hoodtelefoonaansluitingen. Elke hoofdtelefoon uitgang kan een keuze maken uit de inkomende geluidsbronnen, of een mix van verschillende tezamen. Ook is het mogelijk signalen verder door te lussen via de foldback aansluitingen.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 8 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (RCA/tulp), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio uitgang(en) | hoofdtelefoon uitgang (jack of mini-jack), thru (6.3 mm TRS jack) |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Geschikt voor individuele monitor mix | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Talkback functie | nee |
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
| Energiebron | netstroom |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 56,0 x 40,0 x 15,0 cm |
- uitgangen: 8 stereo 1/4″ hoofdtelefoon uitgangen, 2 stereo TRS gebalanceerd foldback
- vermogen: 250mW + 250mW @ 32 Ohm per kanaal
- ingangen: 4 gebalanceerd XLR, 2 TRS 1/4″ jack gebalanceerd, 2 RCA ongebalanceerd, 8 stereo 1/4″ jack gebalanceerd
- front: volumeregelaar, LED indicators voor signaal en pieken voor elk kanaal
- geluidsbron selectie: ingang 1, ingang 2 en direct input selecteerbaar, of een combinatie daarvan
- aardeschakelaar op de achterzijde
- afmetingen: 482 x 44 x 280 mm (BxDxH)
- gewicht: 3 kg
Levertijd 3 a 4 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 56 × 40 × 15 cm |
| Audio Merk | Tascam |
| Kleur | Zwart |
Tascam MH-8 acht kanaals hoofdtelefoonversterker
De MH8 van Tascam is dé hoofdtelefoonversterker voor de studio, op het podium of als inbouw. Elk van de acht stereo uitgangen krijgt 250mW met drie selecteerbare geluidsbronnen
€ 422,00






