Beschrijving
De Tascam LM-8ST is een linemixer die in te bouwen is in een 19 inch rack, geschikt voor installaties, studio submixing, keyboardspelers en iedereen die een goede mix wil kunnen maken. Acht paar van gebalanceerde 1/4 inch TRS ingangen, schakelbaar tussen +4 en -10 dB kunnen geschakeld worden naar XLR uitgangen, ST1 en ST2/AUX.
Pre of post-fader uitvoer is ook mogelijk en de master volumeschakelaar en -meters zorgen ervoor dat u alles onder controle heeft. Daarnaast is er een microfoon ingang voorzien voor bijvoorbeeld aankondigingen en spraak.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Rackhoogte | 1 U |
| Aantal microfoonkanalen | 1 |
| Aantal lijnkanalen | 8 |
| Aantal auxiliaries | 1 – 2 |
| Aantal submasters | geen |
| Equalizer | geen |
| Compressor op de ingangen | nee |
| Ducking | nee |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Volumeregeling | draaiknoppen |
| Faderstart-ondersteuning | nee |
| Crossfader | nee |
| Niveaumeters op de ingangen | LED VU-meter, Peak LED |
| Niveaumeters op de uitgangen | nee |
| Ingangsconnector | jack (6.3 mm) + XLR |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm) + XLR |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 55,0 x 40,0 x 14,0 cm |
- rackmixer 19 inch
- ingangen: 8 stereo gebalanceerde lijn ingangen (L = mono) met +4/-10dB schakelaar, microfoon ingang
- uitgangen: 4 XLR uitgangen, gebalanceerd voor ST1 en ST2/AUX
- 2-segment LED meter per kanaal
- ST1 en ST2/AUX volumecontrole per kanaal en master
- pre (ST2) en post-fader (AUX) schakelaar voor elk kanaal
- 3.5 en 6.3mm jack hoofdtelfoonuitgangen
- stereo gebalanceerde in/uitgang master buss
- afmetingen: 482 x 44 x 280 mm (BxDxH)
- gewicht: 3 kg
Levertijd 3 a 4 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 55 × 40 × 14 cm |
| Audio Merk | Tascam |
| Kleur | Zwart |
Tascam LM-8ST rack linemixer
De Tascam LM-8ST is een linemixer die in te bouwen is in een 19 inch rack, geschikt voor installaties, studio submixing, keyboardspelers en iedereen die een goede mix wil kunnen maken. Acht paar van gebalanceerde 1/4 inch TRS ingangen, schakelbaar tussen +4 en -10 dB kunnen geschakeld worden naar XLR uitgangen, ST1 en ST2/AUX.
€ 498,00






