Beschrijving
Wie met professionele DSLR/DSLM-systemen gaat filmen wil ook voor z’n audio niet minder dan het beste. De Tascam DR-60D MKII audiorecorder voor DSLR/DSLM kan absoluut aanspraak maken op deze titel. Het is een onvervalste 4-track recorder, en dat is toch redelijk bijzonder aangezien de meeste recorders in dit segment 2-track recorders zijn. U sluit de DR-60D MK2 aan onder uw camera, middels de statiefadapter. De DR-60D MK2 heeft onderop zelf ook een schroefgat voor montage aan een statief. Vervolgens lust u uw camera-output door naar een van de inputs op de DR-60D MKII en de opname kan van start gaan.
Tot zover niets bijzonders misschien, maar het kunnen aansluiten van een tweetal éxtra microfoons om op te nemen is toch comfortabel. Denkt u bijvoorbeeld aan extra spreekmicrofoons voor twee sprekers; ideaal voor interviews! Daarbij kunt u er dus ook voor kiezen om de cameramicrofoon geheel te negeren en zelf een (betere) stereomicrofoon aan te sluiten. Wellicht bent u creatief met audiobewerking en wilt u een stereo-opname én een M/S-opname – het kan. Met een opnamekwaliteit van maximaal 96 kHz/24 bit in WAV/BWF-formaat mag u uitzien naar een enorme klankkwaliteit.
Een comfortabel display (128×64 pixels) houdt u op de hoogte van alle instellingen. Het bedieningspaneel is sowieso rijkelijk voorzien van diverse (draai)knopjes, ideaal voor de vaak noodzakelijke snelle bediening. De opname bewaart de DR-60D MKII op een SD- of SDHC-kaartje, in het laatste geval kunt u maximaal voor 32 GB aan audio opnemen. Indien gewenst kan deze recorder fantoomvoeding bieden aan uw microfoons. Resumerend is dit een weloverwogen investering voor iedere videoprofessional en -hobbyist die hoogwaardige audio op prijs stelt.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type recorder | field recorder / mixer |
| Aantal XLR microfooningangen | 2 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 4 |
| Maximum aantal playback sporen | 4 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR), microfooningang (XLR) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out (TRS 3.5 mm), camera out (TRS 3.5 mm) |
| Tijdcode i/o | nee |
| Voedingsmogelijkheden | batterijen |
| Ingebouwde speakers | nee |
| Type opslagmedium | SDHC / SDXC |
| Maximale sample rate | 96 kHz |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Audio-formaten | WAV / PCM |
| Montagemogelijkheden recorder | 1/4 inch schroefdraad voor camerastatief, 1/4 inch montagebeugel voor camera |
| Gewicht (incl. verpakking) | 700 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 21,0 x 18,0 x 15,0 cm |
- compacte audiorecorder voor DSLR/DSLM-camera’s
- te plaatsen tussen statief en camera
- opslagmedium: SD/SDHC
- hoogwaardige HDDA-inputs, een verbetering t.o.v. de eerste versie
- aantal opnamesporen: 4, te downmixen naar stereo
- discrete inputs: 1, 2, 3+4 (stereo), met instelbare input-levels
- opnamekwaliteit: 44.1/48/96 kHz, 16/24 bit
- opslagformaat: WAV/BWF, ongecomprimeerd
- XLR/jack-combo inputs
- low-cut filter (40, 80, 120 Hz)
- USB 2.0
- groot display (128 x 64 pixels)
- aansluitmogelijkheid voor RC-10/RC-3F afstandsbedieningen
- functioneert op 4 AA-batterijen, optionele adapter (PS-P515U) of USB-bus power
- afmetingen: 133 x 93 x 78 mm (inclusief top-adapter)
- gewicht: 510 gr (zonder batterijen)
Levertijd 3 a 4 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 700 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 18 × 15 cm |
| Audio Merk | Tascam |
| Kleur | Zwart |
Tascam DR-60D MKII audiorecorder voor DSLR/DSLM
Wie met professionele DSLR/DSLM-systemen gaat filmen wil ook voor z’n audio niet minder dan het beste. De Tascam DR-60D MKII audiorecorder voor DSLR/DSLM
€ 179,00










