Beschrijving
We hoeven niet te twijfelen aan het vermogen van Shure om kwalitatieve audio-producten te maken. Dat is in de loop der jaren bewezen met de verschillende microfoon- en hoofdtelefoonseries. Nu komt Shure met een nieuwe studio-hoofdtelefoon, namelijk de SRH1840. Deze hoogkwalitatieve studio hoofdtelefoon leent zich met zijn open constructie optimaal voor mastering, producing en andere zaken waar compromisloos geluid nodig is. Optimaal comfort maakt urenlange luistersessies mogelijk, zonder dat de hoofdtelefoon knelt, of irritant wordt.
De SRH1840 is ontworpen om zonder enige vorm van compromis audio weer te geven. Hierdoor heeft u een optimaal, maar vooral eerlijk geluid. Anticipeer op basis van wat u hoort, of u nu een track aan het maken, masteren of beluisteren bent. Shure heeft deze hoofdtelefoon voorzien van krachtige 40mm neodymium drivers, die gemonteerd zijn in een open-back constructie. Hierdoor heeft de driver alle vrijheid om te bewegen en voorkomt dit akoestische invloeden. Interne resonantie van de driver wordt voorkomen dankzij het stalen driver-frame. Het geventileerde middenstuk laat lucht circuleren om de driver te koelen waar nodig en zo temperatuurvervorming te voorkomen.
Luisteren en luistergenot zijn twee heel verschillende woorden. Shure heeft er met de SRH1840 alles aan gedaan om optimaal luistercomfort te bieden aan de gebruiker. Dit wordt niet alleen door middel van kwalitatieve drivers gerealiseerd, maar ook door de constructie van de hoofdtelefoon. Zo is er gekozen voor velours hoofdkussens met een hoge dichtheid, traag-herstellend schuim zorgt voor optimaal comfort. De dubbele, gevoerde hoofdband drukt niet op het hoofd, waardoor lange luistersessies comfortabel kunnen verlopen.
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Draaibare oorschelp | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht koptelefoon | 265 gr |
| Hoofdtelefoonconstructie | open |
| Ideale koptelefoon voor | studio |
| Impedantie hoofdtelefoon | 50-74 Ohm |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Inclusief microfoon | nee |
| Inklapbaar / demonteerbaar | nee |
| Instelbare bass-boost | ja |
| Kabel afneembaar | ja |
| Kabellengte | niet gespecificeerd |
| Kleur | zwart |
| Maximum frequentie | 29 – 31.9 kHz |
| Minimum frequentie | 10 – 14 Hz |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS |
| Uiterlijk koptelefoon | modern opvallend |
| Volumeregeling | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 29,0 x 27,0 x 17,0 cm |
- hoogwaardige hoofdtelefoon met open constructie
- 40mm neodymium drivers
- egale frequentierespons met gedetailleerde high-end klank en accurate bass-klanken
- open constructie voor een natuurlijk, breed en stereo geluid
- luchtvaart-grade aluminium constructie, roestvrijstalen grill
- stalen driver-frame met geventileerd middenstuk, voorkomt resonantie en behoudt lineaire eigenschappen
- volledig verstelbare, gevoerde hoofdband
- comfortabele omsluiting voor uren luisterplezier
- met Kevlar versterkte jackplug
- dual-uitgang kabels met vergulde MMCX aansluitingen
- kabels zijn afneembaar tijdens transport of bij vervanging
- vervangbare velours oorkussens met hoge dichtheid, schuim herstelt zich langzaam
- individueel getest en geserialiseerd
- meegeleverde accessoires: extra kabel, extra set oorkussens, etui
- gevoeligheid: 96 dB SPL/mW (op 1 kHz)
- impedantie: 65 Ohm (op 1 kHz)
- maximale belastbaarheid: 1000 mW (op 1 kHz)
- frequentiebereik: 10 tot 30.000 Hz
- kabeltype: gesplitste, afneembare kabel met zuurstofvrije koperen kern
- connector: vergulde 3.5mm jackplug
- gewicht: 268 gram
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 29 × 27 × 17 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
Shure SRH1840 open studio hoofdtelefoon
We hoeven niet te twijfelen aan het vermogen van Shure om kwalitatieve audio-producten te maken. Dat is in de loop der jaren bewezen met de verschillende microfoon- en hoofdtelefoonseries. Nu komt Shure met een nieuwe studio-hoofdtelefoon, namelijk de SRH1840. Deze hoogkwalitatieve studio hoofdtelefoon leent zich met zijn open constructie optimaal voor mastering, producing en andere zaken waar compromisloos geluid nodig is. Optimaal comfort maakt urenlange luistersessies mogelijk, zonder dat de hoofdtelefoon knelt, of irritant wordt.
€ 568,00













