Beschrijving
De Shure Beta 52A is dé oplossing voor opname van uw kick drum of bass drum! Het speciaal geoptimaliseerde frequentiebereik sluit perfect aan bij de eisen en wensen van de meeste drummers, en mede door de dynamische eigenschappen en studiokwaliteit geluid is dit één van de best verkochte drummicrofoons!
De Beta 52A beschikt over een supercardioide opnamepatroon, wat zorgt voor een extreem goede reductie van achtergrondgeluid en daarmee van feedback! Afgezien van aan het geluid is ook aan het gemak gedacht, de ingebouwde stand adapter heeft een ingebouwde XLR connector, zodat u de kabels gemakkelijk van het podium of studiovloer weg kunt werken. Nog makkelijker wordt het als de microfoon in de kick/bass drum is geplaatst, in dit geval kunt u de kabel gemakkelijk via de onderkant wegwerken! De stand adapter is tevens zo gemaakt, dat deze in alle omstandigheden met veel vibraties blijft staan en u zekerheid biedt over continu perfect geluid!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor | elektrische basgitaar(versterker), bassdrum |
| Minimum frequentie | 30 – 34 Hz |
| Maximum frequentie | 10 – 10.9 kHz |
| Maximale SPL | > 160 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -64 |
| Impedantie microfoon | 0-49 Ohm |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Type instrumentmicrofoon bevestiging | statiefbevestiging |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,3 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 26,0 x 14,0 x 10,0 cm |
- dynamische supercardioide instrumentmicrofoon
- frequentiebereik geoptimaliseerd aan het gebruik voor kick drums en basinstrumenten
- frequentiebereik: 20 tot 10.000 Hz
- impedantie: 45 Ohm
- gevoeligheid: -64 dBV/Pa
- maximum SPL: 174dB (op 1kHz)
- ingebouwde dynamische stand adapter met geïntegreerde XLR connector voor gemakkelijk gebruik
- studio-kwaliteit prestaties, zelfs op hoge geluidsniveau’s
- supercardioide opnamepatroon zodat u weinig tot geen last heeft van omgevingsgeluid
- gehard-stalen behuizing: ook on the road bruikbaar
- geavanceerde pneumatisch shock-mount systeem minimaliseert mechanisch geluid en trillingen
- neodymium magneet voor hoge signal-to-noise ratio
- Shure kwaliteit en betrouwbaarheid
- gewicht: 0.605 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,605 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 26 × 14 × 10 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zilver, Zwart |
Shure Beta 52A Kick Drum Microphone
De Shure Beta 52A is dé oplossing voor opname van uw kick drum of bass drum! Het speciaal geoptimaliseerde frequentiebereik sluit perfect aan bij de eisen en wensen van de meeste drummers, en mede door de dynamische eigenschappen en studiokwaliteit geluid is dit één van de best verkochte drummicrofoons!
€ 194,00













