Beschrijving
De Se Electronics V7 Switch is een modern klinkende dynamische zangmicrofoon met aan/uit schakelaar. Deze handheld microfoon is zeer feedback bestendig dankzij de supercardioïde richtingskarakteristiek en een heeft groot frequentiebereik. Je zou bijna denken dat het een condensatormicrofoon is. De V7 is gemaakt voor het ruige leven op het podium. Ook aan praktische zaken is gedacht. Zo heeft de grille een hoekige ring zodat de microfoon niet wegrolt als je hem eventjes op je versterker neerlegt. De Se Electronics V7 herken je uit duizenden dankzij de rode windkap. Voor sommige situaties wil je misschien dat de microfoon wat minder in het oog springt. Daarom wordt er ook een zwarte windkap meegeleverd. Om je microfoon tussen optredens in te beschermen tegen stof en vuil wordt er een etui meegeleverd.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 40 – 49 Hz |
| Maximum frequentie | 19 – 19.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Maximale SPL | 140 dB – 149 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -54 |
| Impedantie microfoon | 300-349 Ohm |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Aan/uit schakelaar | Ja |
| Gewicht microfoon | 300-349 gram |
| Microfoonset | nee |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, windkap, tasje / etui |
| Gewicht (incl. verpakking) | 35 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 24,0 x 11,0 x 7,0 cm |
- SE Electronics V7 Switch
- dynamische zangmicrofoon
- met aan/uit schakelaar
- richtingskarakteristiek: supercardioïde
- frequentiebereik: 40 Hz – 19 KHz
- impedantie: 300 ohm
- gevoeligheid: -54 dBV / PA
- aansluiting: 3p XLR
- meegeleverd:
- microfoonclip
- schroefdraadadapter
- windkap
- etui
- afmetingen: 54 mm x 184 mm
- gewicht: 305 gr
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,305 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 11 × 7 cm |
| Audio Merk | SE Electronics |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Nee |
SE Electronics V7 Switch dynamische zangmicrofoon met schakelaar
De Se Electronics V7 Switch is een modern klinkende dynamische zangmicrofoon met aan/uit schakelaar. Deze handheld microfoon is zeer feedback bestendig dankzij de supercardioïde richtingskarakteristiek en een heeft groot frequentiebereik. Je zou bijna denken dat het een condensatormicrofoon is. De V7 is gemaakt voor het ruige leven op het podium. Ook aan praktische zaken is gedacht. Zo heeft de grille een hoekige ring zodat de microfoon niet wegrolt als je hem eventjes op je versterker neerlegt. De Se Electronics V7 herken je uit duizenden dankzij de rode windkap. Voor sommige situaties wil je misschien dat de microfoon wat minder in het oog springt. Daarom wordt er ook een zwarte windkap meegeleverd. Om je microfoon tussen optredens in te beschermen tegen stof en vuil wordt er een etui meegeleverd.
€ 111,00
















