Beschrijving
De RØDE Universal Ball Mount Dual-Axis Magic Arm is een premium statief-onderdeel voor wie maximale flexibiliteit en betrouwbaarheid verlangt. Dankzij het dubbele kogelgewricht en de centrale vergrendeling stel je je apparatuur snel en precies af. Met universele bevestigingen – 1/4
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Statief onderdeel voor | microfoon statief |
| Type statief onderdeel | schroefdraadadapter |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 20,0 x 15,0 x 10,0 cm |
- 1x Universal Ball Mount
- 360 graden articulatie
- Centrale vergrendelknop voor snelle en veilige positionering
- Duurzame all-metal constructie
- Compatibel met 1/4″, 3/8″ en 5/8″ schroefdraad
- Draagcapaciteit tot 2 kg
- Geschikt voor microfoons, camera’s en accessoires
- Gewicht: 350 g
Levertijd Onbekend
Extra informatie
| Gewicht | 0,500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 15 × 10 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zwart |
RØDE Universal Ball Mount Dual-Axis Magic Arm
De RØDE Universal Ball Mount Dual-Axis Magic Arm is een premium statief-onderdeel voor wie maximale flexibiliteit en betrouwbaarheid verlangt. Dankzij het dubbele kogelgewricht en de centrale vergrendeling stel je je apparatuur snel en precies af. Met universele bevestigingen – 1/4
€ 49,00
Uitverkocht
















