Beschrijving
De Rode Tripod is een compacte bureaustandaard voor lichte microfoons die voorzien zijn van 1/4 of 3/8 inch schroefdraad.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type statief | tafelstatief / tripod |
| Hengel | nee |
| Type kolom | alleen onderstel |
| Type statief onderstel | flat base poten |
| Hoogte verstelbaar | nee |
| Minimale hoogte statief | 15 tot 20 cm |
| Maximale hoogte statief | < 50 cm |
| Schroefdraadgrootte | 1/4 inch (camera schroefdraad), 3/8 inch |
| Materiaal statief | staal |
| Gewicht microfoonstatief | 0 – 1 kg |
| Kleur | zwart |
| Set | nee |
| Meegeleverde statief accessoires | geen |
| Aantal statieven | 1 |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 17,5 x 8,0 x 1,5 cm |
- Rode microfoonstatief
- model: Tripod
- voor lichtgewicht microfoons met 1/4 of 3/8 inch schroefdraad
- afmetingen (HxBxD): 195 x 175 x 175 mm
- gewicht: 185 gr
- meegeleverd: 3/8 inch schroefdraad-adapter
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 8 × 1,5 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zwart |







