Beschrijving
De Rode Tripod 2 is een multifunctioneel tafelstatief. Het 1/4″ schoefdraad is geschikt voor camera’s en recorders maar met de inbegrepen schroefdraadadapter kun je er ook microfoons op bevestigen. Dankzij het kogelgewricht kun je je camera of microfoon moeiteloos richten. De pootjes hebbe twee standen: helemaal uitgeklapt, voor maximale stabiliteit en half uitgeklapt, voor meer hoogte. Ingeklapt kun je de Tripod 2 gebruiken als houder. Handig als je stabiele shots wilt maken uit de hand of als je een microfoon tijdens de opnames wilt kunnen richten zonder handling noise te veroorzaken.
| Aantal statieven | 1 |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht microfoonstatief | 0 – 1 kg |
| Hengel | nee |
| Hoogte verstelbaar | ja |
| Kleur | zwart |
| Materiaal statief | kunststof |
| Maximale hoogte statief | < 50 cm |
| Meegeleverde statief accessoires | geen |
| Minimale hoogte statief | 10 tot 15 cm |
| Schroefdraadgrootte | 1/4 inch (camera schroefdraad), 3/8 inch |
| Set | nee |
| Type kolom | alleen onderstel |
| Type statief | tafelstatief / tripod |
| Type statief onderstel | flat base poten |
| Gewicht (incl. verpakking) | 255 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 20,5 x 8,5 x 6,0 cm |
- Rode Tripod 2
- tafelstatief
- maximaal draaggewicht: 2 kg
- 1/4″ schroefdraad voor camera’s en recorders
- inclusief 1/4″ naar 3/8″ schroefdraadadapter
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,255 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 8,5 × 60 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zwart |
RØDE Tripod 2 microfoonstandaard
De Rode Tripod 2 is een multifunctioneel tafelstatief. Het 1/4″ schoefdraad is geschikt voor camera’s en recorders maar met de inbegrepen schroefdraadadapter kun je er ook microfoons op bevestigen. Dankzij het kogelgewricht kun je je camera of microfoon moeiteloos richten. De pootjes hebbe twee standen: helemaal uitgeklapt, voor maximale stabiliteit en half uitgeklapt, voor meer hoogte. Ingeklapt kun je de Tripod 2 gebruiken als houder. Handig als je stabiele shots wilt maken uit de hand of als je een microfoon tijdens de opnames wilt kunnen richten zonder handling noise te veroorzaken.
€ 38,00








