Beschrijving
Bescherm je Rode Rodecaster Video met de RodeCover Video stofkap.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | RØDE RØDECaster Video |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | overig |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 295 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 32,5 x 16,0 x 2,5 cm |
- Rode RØDECover Video
- bescherming voor Rodecaster Video
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,295 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 32,5 × 16 × 2,5 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Kleurloos |









