Beschrijving
Stunt aanbieding!
Altijd al radio of een podcast willen maken, maar nooit geweten hoe je moet starten? Rode heeft met de RODECaster Pro een broadcast mengpaneel ontwikkeld waarmee je zo een ware professional in radio maken bent. Het overzichtelijke paneel heeft in totaal acht schuifknoppen om het volume van vier microfoons, op USB en AUX-in aangesloten apparaat, Bluetooth en de acht pads te controleren. Verder heeft de Rode RODECaster Pro vijf draaiknoppen om het volume voor de koptelefoons en natuurlijk het totaalgeluid te regelen. Mocht je je gast niet in jouw studio krijgen, kun je met de Bluetoothfunctie of 3.5 mm jack makkelijk en storingsvrij een telefoongesprek opzetten. De mixer zorgt er automatisch voor dat jouw gast en jij geen echo horen.
Met de Rode RODECaster Pro ben je eigenlijk van alle radio DJ gemakken voorzien. Je kunt je hele show direct opnemen op een micro SD-kaart, of gebruik hem als audio interface om het met de meegeleverde software op je laptop op te nemen. Onder de acht pads kun je jingles, reclames, bedjes of station calls zetten die je met de volumeschuif makkelijk kunt aanpassen. De klasse A Servo Biased voorversterkers zorgen ervoor dat je stem zo zoetgevooisd mogelijk klinkt en met de Aphex audio processors kun je dit tot in detail afstellen. Overigens houdt niets je tegen om ook muziekinstrumenten op te nemen met de Rodecaster Pro. Via usb kun je hem gebruiken als DAW controller.
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal auxiliaries | 0 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
| Aantal microfooningangen | 3 – 4 |
| Aantal monokanalen | 5 |
| Aantal stereokanalen | 2 |
| Aantal submasters | geen |
| Aantal XLR microfooningangen | 4 |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | ja |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Ingebouwde audio-interface | USB (multitrack) |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Ingebouwde effecten mengpaneel | geen |
| Ingebouwde speakers | nee |
| Insert aansluitingen | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 14 |
| Montagemogelijkheden recorder | geen |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), microfooningang (XLR) |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), stereo line ingang (3.5 mm TRRS) |
| Type mengpaneel | radio / broadcasting mengpaneel |
| Type recorder | podcast workstation |
| Type uitgangen mengpaneel | gebalanceerde line uitgang (6.3 mm TRS), stereo hoofdtelefoon uitgang (6.3 of 3.5 mm TRS) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out gebalanceerd (TRS 6.3 mm of XLR) |
| Voedingsmogelijkheden | los verkrijgbare adapter |
| Volumeregeling | draaiknoppen, faders, faders + draaiknoppen |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,8 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 42,5 x 35,0 x 13,5 cm |
- Rode RODECaster Pro
- broadcast mengpaneel
- voorzien van klasse A Servo Biased preamps
- Aphex audio processors
- acht pads voor bijvoorbeeld jingles
- Bluetooth voor telefoongesprekken
- helder scherm met VU-meters
- aansluitingen
- 4x mic in (XLR, CH1-4)
- 4x koptelefoon uit (6.3 mm TRS jack, CH1-4)
- telefoon in (3.5 mm TRRS jack)
- main out (6.3 mm TRS jack L/R)
- micro SD
- USB-C
- voedingskabel
- afmetingen: 350 x 275 x 82 mm
- gewicht: 1.98 kg
- meegeleverd:
- RODECaster Pro software
- voeding
- USB-C – USB-A kabel 2m
- 2x soundpad template
- 2 x soundpad card
Levertijd op voorraad in Bergschenhoek
Nergens goedkoper!
Extra informatie
| Gewicht | 3,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 42,5 × 35 × 13,5 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zwart |
Rode RODECaster Pro
Altijd al radio of een podcast willen maken, maar nooit geweten hoe je moet starten? Rode heeft met de RODECaster Pro een broadcast mengpaneel ontwikkeld waarmee je zo een ware professional in radio maken bent. Het overzichtelijke paneel heeft in totaal acht schuifknoppen om het volume van vier microfoons, op USB en AUX-in aangesloten apparaat, Bluetooth en de acht pads te controleren. Verder heeft de Rode RODECaster Pro vijf draaiknoppen om het volume voor de koptelefoons en natuurlijk het totaalgeluid te regelen. Mocht je je gast niet in jouw studio krijgen, kun je met de Bluetoothfunctie of 3.5 mm jack makkelijk en storingsvrij een telefoongesprek opzetten. De mixer zorgt er automatisch voor dat jouw gast en jij geen echo horen.
Oorspronkelijke prijs was: € 458,00.€ 348,00Huidige prijs is: € 348,00.










