Beschrijving
De Pivot Adaptor van Rode is een handige verloopadapter waarmee u de hoek van uw microfoonklem ten opzichte van de stand kunt aanpassen. Dankzij de meegeleverde 5/8″ naar 3/8″ schroefdraadadapter past de Rode Pivot Adaptor op vrijwel ieder statief en boompole. De hoek is traploos instelbaar en heeft een spil van 210 graden. De plug is bijzonder robuust en vervaardigd uit delen van aluminium, messing en polymeer.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Houder / klem voor specifiek model | nee |
| Schroefdraadgrootte | 3/8 inch, 5/8 inch |
| Gewicht (incl. verpakking) | 100 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 10,0 x 8,0 x 3,0 cm |
- Pivot Adaptor (spil adapter)
- draaihoek: 210 graden
- materiaal: aluminium, messing en polymeer
- kleur: zwart
- voorzien van het fraaie Røde-logo
- schroefdraad bovenzijde: 3/8 inch
- schroefdraad onderzijde: 5/8 inch
- geleverd inclusief schroefdraadverloop (5/8″ naar 3/8″)
- afmetingen: 70 x 45 x 33 mm
- gewicht: 92 g
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,100 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 8 × 3 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zwart |
Rode Pivot Adaptor
De Pivot Adaptor van Rode is een handige verloopadapter waarmee u de hoek van uw microfoonklem ten opzichte van de stand kunt aanpassen. Dankzij de meegeleverde 5/8″ naar 3/8″ schroefdraadadapter past de Rode Pivot Adaptor op vrijwel ieder statief en boompole. De hoek is traploos instelbaar en heeft een spil van 210 graden. De plug is bijzonder robuust en vervaardigd uit delen van aluminium, messing en polymeer.
€ 39,00











