Beschrijving
De Rode NTH-Cable12 is een kabel voor de NTH-100 koptelefoon van Rode. Deze kabel is zwart en is 120 cm lang. Beide uiteindes hebben een stereo mini jack aansluiting en aan de koptelefoon kant zit een bajonetsluiting zodat je de kabel niet zomaar lostrekt. Je krijgt er ook een COLORS ID set bij zodat je je hoofdtelefoon kunt markeren, mochten je collega’s ook een Rode NTH-100 ophebben.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type hoofdtelefoon-accessoire | kabel |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Type kabel | hoofdtelefoon kabel recht |
| Kabellengte | 100-149 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 58 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 15,0 x 13,0 x 3,0 cm |
- Rode NTH-Cable12
- kabel voor Rode NTH-100 koptelefoon
- kleur: oranje
- meegeleverd:
- COLORS ID set
- 3.5 naar 6.3 mm TRS adapter
- lengte: 120 cm
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,058 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 13 × 3 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Oranje |
Rode NTH-Cable12O kabel voor Rode NTH-100 koptelefoon
De Rode NTH-Cable12 is een kabel voor de NTH-100 koptelefoon van Rode. Deze kabel is zwart en is 120 cm lang. Beide uiteindes hebben een stereo mini jack aansluiting en aan de koptelefoon kant zit een bajonetsluiting zodat je de kabel niet zomaar lostrekt. Je krijgt er ook een COLORS ID set bij zodat je je hoofdtelefoon kunt markeren, mochten je collega’s ook een Rode NTH-100 ophebben.
€ 27,00






