Beschrijving
De NT4 is een stereo wonder en lost alle problemen op die u ondervindt met stereo opnames met twee microfoons. Met de NT4 heeft u geen matched pair meer nodig voor een professioneel resultaat.
Met een 90 graden X/Y configuratie en twee perfect op elkaar afgestemde condensator capsules, neemt de NT4 iedere bron perfect op. De NT4 heeft een dynamisch bereik van 143dBA en een lage ruis. U kunt kiezen tussen fantoom voeding of batterijen dus de NT4 is erg flexibel, zowel in de studio als op locatie.
De NT4 wordt geleverd met een etui, een XLR naar mini jack kabel, een dubbel uitgevoerde XLR kabel, een RM3 microfoon clip en een WS4 windkap.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -38 |
| Impedantie microfoon | 200-249 Ohm |
| Maximale SPL | 140 dB – 149 dB |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Low-cut filter | nee |
| Pad schakelaar | nee |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Stereo | ja, stereo microfoon |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, windkap, kabel, tasje / etui |
| Verwisselbare capsules | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 31,5 x 19,5 x 8,0 cm |
- akoestisch principe: pressure grandient
- opnamepatroon: cardioid
- frequentie bereik 20Hz – 20kHz
- uitgang impedantie 200 Ohm
- signaal ruis verhouding 78dB SPL
- maximale SPL 143dB (bij 1kHz, 1% THD in1k ohm load)
- gevoeligheid -38dB re 1 Volt/Pascal (6.3 mV bij 94 dB SPL) +/- 2 dB bij 1kHz
- gewicht: 480 g
- afmetingen: 231 x 61 x 41 mm
Levertijd: onbekend
Extra informatie
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 31,5 × 19,5 × 8 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Zilver |














