Beschrijving
De Rode NT1 Signature Series grootmembraan condensatormicrofoon schittert in eenvoud, net als de voorganger: de NT1-A. Als je gewoon een uitstekend klinkende microfoon zoekt waarmee je zonder moeilijke instellingen schitterende opnames kunt maken, dan ben je bij de Rode NT1 Signature Series aan het juiste adres.
In tegenstelling tot de uitgebreidere NT1 5th gen heeft de NT1 Signature Series alleen een XLR aansluiting. Dankzij de hoge gevoeligheid en het topklasse solid state circuit werkt deze microfoon perfect samen met vrijwel iedere audio interface en mixer. Zolang je maar een XLR microfooningang hebt met 48 volt fantoomvoeding dan komt het helemaal goed. Met de NT1 Signature ben je in staat om de zachtste en luidste instrumenten glashelder op te nemen. Deze waardige opvolger kan namelijk nog meer geluidsdruk verwerken dan de NT1-A.
Dankzij de meegeleverde SM-6 shockmount met geïntegreerde popfilter blijven je opnames helemaal vrij van contactgeluid en van ‘plop’ geluiden veroorzaakt door enthousiaste vocalisten met krachtige medeklinkers. De shockmount vangt namelijk trillingen op die ontstaan als de vocalist met zijn of haar voet op de grond tikt of als hij of zij het statief aanraakt. De popfilter houdt luchtverplaatsing tegen die bijvoorbeeld ontstaat bij de letter ‘P’.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -32 |
| Impedantie microfoon | 100-149 Ohm |
| Low-cut filter | nee |
| Maximale SPL | 140 dB – 149 dB |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Pad schakelaar | nee |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Multi pattern | nee |
| Buizen microfoon | nee |
| Stereo | nee |
| Microfoon accessoires | shockmount, popfilter, kabel |
| Vintage microfoonfamilie | niet van toepassing |
| Klank microfoon | clean / neutraal |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,1 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 27,0 x 21,0 x 18,0 cm |
- Rode NT1 Signature Series
- grootmembraan condensatormicrofoon
- technisch:
- opnamepatroon: cardioide
- frequentiebereik 20 Hz – 20 kHz
- uitgangsimpedantie 100 Ohm
- maximale SPL: 142 dB
- gevoeligheid -32 dB re 1 Volt/Pascal
- meegeleverd:
- SM6-shockmount met popfilter,
- schroefdraadadapter,
- XLR-kabel (6 meter),
- microfoonhoes
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 2,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 21,5 × 17 cm |
| Audio Merk | RØDE |
| Kleur | Cobalt |
RØDE NT1 Signature Series Cobalt grootmembraan condensatormicrofoon
De Rode NT1 Signature Series grootmembraan condensatormicrofoon schittert in eenvoud, net als de voorganger: de NT1-A. Als je gewoon een uitstekend klinkende microfoon zoekt waarmee je zonder moeilijke instellingen schitterende opnames kunt maken, dan ben je bij de Rode NT1 Signature Series aan het juiste adres.
€ 166,00















